See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa rękawiczek diagnostyczncyh
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa rękawiczek diagnostycznych wyszczególnienie ilościowe oraz wymagane parametry jakościowe określono w załączniku 4 do SWZ
Vorherige Bekanntmachung: 371920-2026
Interne Kennung: DZP.281.45A.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18424300 Einweghandschuhe
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Rękawiczki diagnostyczne
Beschreibung: Dostawa rękawiczek diagnostycznych -wyszczególnienie ilościowe oraz wymagane parametry jakościowe określono w załączniku 4 do SWZ
Interne Kennung: Rękawiczki diagnostyczne
Optionen:
Beschreibung der Optionen: § 1. wzoru umowy 2. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji zgodnie z art. 441 ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych. Prawo opcji polega na zwiększeniu ilości zamawianego asortymentu w stosunku do podstawowego zakresu zamówienia, przy zastosowaniu stałych cen jednostkowych określonych w formularzu asortymentowo-cenowym (załącznik nr 1 do umowy). 3. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji w przypadku zwiększonego zapotrzebowania na daną pozycję asortymentową. 4. Skorzystanie z prawa opcji następuje poprzez pisemne powiadomienie Wykonawcy przez Zamawiającego. 5. Zamawiający może skorzystać z dowolnej liczby opcji, przy czym łączna wartość zamówienia realizowanego w ramach prawa opcji nie może przekroczyć 50% maksymalnej wartości umowy brutto, określonej w § 3 ust. 1 niniejszej umowy. 6. Ilość dodatkowego zamówienia w ramach prawa opcji dla poszczególnych pozycji asortymentowych nie może przekroczyć 50% ilości danej pozycji asortymentowej określonej w formularzu asortymentowo - cenowym w zamówieniu podstawowym. 7. Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia z tytułu nieskorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji lub niewykorzystania go w pełnym zakresie. 8. Do dostaw realizowanych w ramach prawa opcji stosuje się wszystkie postanowienia niniejszej umowy, w szczególności dotyczące terminów realizacji, reklamacji oraz okresu przydatności do użycia.