588422-2026 - Wettbewerb
Ungarn – Lehrbedarf – Vizsgálóeszközök beszerzése - RRF-1.2.4-25-2025
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vizsgálóeszközök beszerzése - RRF-1.2.4-25-2025
Beschreibung: Vizsgálóeszközök beszerzése - RRF-1.2.4-25-2025-00006 azonosító számú projekt keretein belül, a műszaki leírásban szereplő paramétereknek megfelelő eszközök tekintetében.
Interne Kennung: EKR000897572026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39162110 Lehrbedarf
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Űrlap, füzet, teszt
Beschreibung: A közbeszerzési rész során az alábbi eszközök beszerzésére kerül sor: Rehabilitációs eszközök beszerzése - RRF-1.2.4-25-2025-00006 azonosító számú projekt keretein belül, a műszaki leírásban szereplő paramétereknek megfelelő eszközök tekintetében. Eszköz megnevezése mennyiség db 1 Bayley-III Tesztkészlet 1. rész - Tárgyi összetevők 16 2 Bayley-III Tesztkészlet 2. rész - Tesztkönyvek, Kézik 16 3 Bayley-III Vizsgálati űrlap (Teljes teszthez) (25 db/csomag) 35 4 Leiter-3 tesztkészlet 1.rész 12 5 Leiter -3 tesztkészlet 2. rész 12 6 Leiter -3 Válaszfüzet (25 db/csomag) 12 7 Leiter -3 Vizsgálati űrlap (25 db/csomag) 12 8 Trog tesztkészlet 2 9 Trog Vizsgálati Űrlap (25 db/csomag) 16 10 WAIS-IV tesztkészlet 6 11 WAIS-IV_Válaszfüzet 1. (25 db/csomg) 12 12 WAIS-IV_Válaszfüzet 2. (25 db/csomg) 12 13 WAIS-IV_Vizsgálati Űrlap (25 db/csomg) 12 14 WISC-IV tesztkészlet 16 15 WISC-IV_Válaszfüzet 1. (25 db/csomag) 100 16 WISC-IV_Válaszfüzet 2. (25 db/csomag) 50 17 WISC-IV_Vizsgálati űrlap (25 db/csomag) 100 18 WPPSI-IV tesztkészlet 16 19 WPPSI-IV_Válaszfüzet 1. (25 db/csomag) 45 20 WPPSI-IV_Válaszfüzet 2. (25 db/csomag) 45 21 WPPSI-IV_Válaszfüzet 3. (25 db/csomag) 45 22 WPPSI-IV_Vizsgálati űrlap 1. (25 db/csomag) 45 23 WPPSI-IV_Vizsgálati űrlap 2. (25 db/csomag) 45 A teljesítés magában foglalja az Áru(k) leszállítását Vevő telephelyére, továbbá – azon rész vonatkozásában, ahol értelmezhető- az Áru (k) beszerelését és rendeltetésszerű használatra alkalmas módon történő üzembe helyezését, valamint amennyiben egy adott eszköz rendelkezik vele a felhasználói kézikönyvek, használati utasítások, magyar nyelvű, nyomtatott formában, és/vagy elektronikus formában (hordozható adattárolón) történő átadását. Ajánlatkérő csak magyar nyelvű teszteket fogad el. További részleteket a műszaki leírás tartalmaz. Az ártáblázatban szükséges feltüntetni a termékek gyártóját, típusát, származási helyét, melyek közül a gyártó és/vagy a típus megjelölése nem hiánypótolható, annak hiánya az ajánlat érvénytelenségét eredményezi. Az ajánlatkérő bármely, a leírásban meghatározott árukkal műszakilag, esztétikailag és minőségileg egyenértékű, a leírásban hivatkozott árukkal felhasználhatóságában, használhatóságában, kezelhetőségében, rendeltetésében és tartósságában egyenértékű, más gyártású áru(k) teljesítését és/vagy felhasználását is elfogadja akkor is, ha a 321/2015. (X. 30.) Korm. r. 46. § (3) bekezdésében előírt „vagy ezzel egyenértékű” kifejezés bármely okból az adott helyen nem került feltüntetésre. Az ajánlatkérő új áru(k)ra kér ajánlatot, használt áru nem fogadható el. A meghatározott követelmények, feltételek az ajánlatkérő minimális előírásai, az ajánlatkérő számára ezeknél kedvezőbb jellemzőkkel rendelkező árura is tehető ajánlat, így az előírt minimum feltételekkel megegyező, vagy annál kedvezőbb jellemzőkkel rendelkező áruk felelhetnek meg műszaki és kereskedelmi szempontból, azzal, hogy a kedvezőbb megajánlás külön értékelés alá nem kerül.
Interne Kennung: EKR000897572026/1
Haupteinstufung (cpv): 39162200 Lehrmittel und -geräte
Los: LOT-0002
Titel: BKFK SEED vizsgálati eszköz készlet
Beschreibung: A közbeszerzési rész során az alábbi eszközök beszerzésére kerül sor: Rehabilitációs eszközök beszerzése - RRF-1.2.4-25-2025-00006 azonosító számú projekt keretein belül, a műszaki leírásban szereplő paramétereknek megfelelő eszközök tekintetében. Eszköz megnevezése mennyiség db 1 Vizsgálati eszköz készlet 16 A teljesítés magában foglalja az Áru(k) leszállítását Vevő telephelyére, továbbá – azon rész vonatkozásában, ahol értelmezhető- az Áru (k) beszerelését és rendeltetésszerű használatra alkalmas módon történő üzembe helyezését, valamint amennyiben egy adott eszköz rendelkezik vele a felhasználói kézikönyvek, használati utasítások, magyar nyelvű, nyomtatott formában, és/vagy elektronikus formában (hordozható adattárolón) történő átadását. Ajánlatkérő csak magyar nyelvű teszteket fogad el. További részleteket a műszaki leírás tartalmaz. Az ártáblázatban szükséges feltüntetni a termékek gyártóját, típusát, származási helyét, melyek közül a gyártó és/vagy a típus megjelölése nem hiánypótolható, annak hiánya az ajánlat érvénytelenségét eredményezi. Az ajánlatkérő bármely, a leírásban meghatározott árukkal műszakilag, esztétikailag és minőségileg egyenértékű, a leírásban hivatkozott árukkal felhasználhatóságában, használhatóságában, kezelhetőségében, rendeltetésében és tartósságában egyenértékű, más gyártású áru(k) teljesítését és/vagy felhasználását is elfogadja akkor is, ha a 321/2015. (X. 30.) Korm. r. 46. § (3) bekezdésében előírt „vagy ezzel egyenértékű” kifejezés bármely okból az adott helyen nem került feltüntetésre. Az ajánlatkérő új áru(k)ra kér ajánlatot, használt áru nem fogadható el. A meghatározott követelmények, feltételek az ajánlatkérő minimális előírásai, az ajánlatkérő számára ezeknél kedvezőbb jellemzőkkel rendelkező árura is tehető ajánlat, így az előírt minimum feltételekkel megegyező, vagy annál kedvezőbb jellemzőkkel rendelkező áruk felelhetnek meg műszaki és kereskedelmi szempontból, azzal, hogy a kedvezőbb megajánlás külön értékelés alá nem kerül.
Interne Kennung: EKR000897572026/2
Los: LOT-0003
Titel: Komplex Beszélt Anyanyelvi Képességteszt
Beschreibung: A közbeszerzési rész során az alábbi eszközök beszerzésére kerül sor: Rehabilitációs eszközök beszerzése - RRF-1.2.4-25-2025-00006 azonosító számú projekt keretein belül, a műszaki leírásban szereplő paramétereknek megfelelő eszközök tekintetében. Eszköz megnevezése mennyiség db 1 Komplex Beszélt Anyanyelvi Képességteszt 19 A teljesítés magában foglalja az Áru(k) leszállítását Vevő telephelyére, továbbá – azon rész vonatkozásában, ahol értelmezhető- az Áru (k) beszerelését és rendeltetésszerű használatra alkalmas módon történő üzembe helyezését, valamint amennyiben egy adott eszköz rendelkezik vele a felhasználói kézikönyvek, használati utasítások, magyar nyelvű, nyomtatott formában, és/vagy elektronikus formában (hordozható adattárolón) történő átadását. Ajánlatkérő csak magyar nyelvű teszteket fogad el. További részleteket a műszaki leírás tartalmaz. Az ártáblázatban szükséges feltüntetni a termékek gyártóját, típusát, származási helyét, melyek közül a gyártó és/vagy a típus megjelölése nem hiánypótolható, annak hiánya az ajánlat érvénytelenségét eredményezi. Az ajánlatkérő bármely, a leírásban meghatározott árukkal műszakilag, esztétikailag és minőségileg egyenértékű, a leírásban hivatkozott árukkal felhasználhatóságában, használhatóságában, kezelhetőségében, rendeltetésében és tartósságában egyenértékű, más gyártású áru(k) teljesítését és/vagy felhasználását is elfogadja akkor is, ha a 321/2015. (X. 30.) Korm. r. 46. § (3) bekezdésében előírt „vagy ezzel egyenértékű” kifejezés bármely okból az adott helyen nem került feltüntetésre. Az ajánlatkérő új áru(k)ra kér ajánlatot, használt áru nem fogadható el. A meghatározott követelmények, feltételek az ajánlatkérő minimális előírásai, az ajánlatkérő számára ezeknél kedvezőbb jellemzőkkel rendelkező árura is tehető ajánlat, így az előírt minimum feltételekkel megegyező, vagy annál kedvezőbb jellemzőkkel rendelkező áruk felelhetnek meg műszaki és kereskedelmi szempontból, azzal, hogy a kedvezőbb megajánlás külön értékelés alá nem kerül.
Interne Kennung: EKR000897572026/3
Los: LOT-0004
Titel: Világjáték
Beschreibung: A közbeszerzési rész során az alábbi eszközök beszerzésére kerül sor: Rehabilitációs eszközök beszerzése - RRF-1.2.4-25-2025-00006 azonosító számú projekt keretein belül, a műszaki leírásban szereplő paramétereknek megfelelő eszközök tekintetében. Eszköz megnevezése mennyiség db 1 Világjáték 12 A teljesítés magában foglalja az Áru(k) leszállítását Vevő telephelyére, továbbá – azon rész vonatkozásában, ahol értelmezhető- az Áru (k) beszerelését és rendeltetésszerű használatra alkalmas módon történő üzembe helyezését, valamint amennyiben egy adott eszköz rendelkezik vele a felhasználói kézikönyvek, használati utasítások, magyar nyelvű, nyomtatott formában, és/vagy elektronikus formában (hordozható adattárolón) történő átadását. Ajánlatkérő csak magyar nyelvű teszteket fogad el. További részleteket a műszaki leírás tartalmaz. Az ártáblázatban szükséges feltüntetni a termékek gyártóját, típusát, származási helyét, melyek közül a gyártó és/vagy a típus megjelölése nem hiánypótolható, annak hiánya az ajánlat érvénytelenségét eredményezi. Az ajánlatkérő bármely, a leírásban meghatározott árukkal műszakilag, esztétikailag és minőségileg egyenértékű, a leírásban hivatkozott árukkal felhasználhatóságában, használhatóságában, kezelhetőségében, rendeltetésében és tartósságában egyenértékű, más gyártású áru(k) teljesítését és/vagy felhasználását is elfogadja akkor is, ha a 321/2015. (X. 30.) Korm. r. 46. § (3) bekezdésében előírt „vagy ezzel egyenértékű” kifejezés bármely okból az adott helyen nem került feltüntetésre. Az ajánlatkérő új áru(k)ra kér ajánlatot, használt áru nem fogadható el. A meghatározott követelmények, feltételek az ajánlatkérő minimális előírásai, az ajánlatkérő számára ezeknél kedvezőbb jellemzőkkel rendelkező árura is tehető ajánlat, így az előírt minimum feltételekkel megegyező, vagy annál kedvezőbb jellemzőkkel rendelkező áruk felelhetnek meg műszaki és kereskedelmi szempontból, azzal, hogy a kedvezőbb megajánlás külön értékelés alá nem kerül.
Interne Kennung: EKR000897572026/4
See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: EKR000897572026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 39162110 Teaching supplies
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Űrlap, füzet, teszt
Internal identifier: EKR000897572026/1
Main classification (cpv): 39162200 Training aids and devices
Lot: LOT-0002
Internal identifier: EKR000897572026/2
Lot: LOT-0003
Internal identifier: EKR000897572026/3
Lot: LOT-0004
Title: Világjáték
Internal identifier: EKR000897572026/4