588423-2025 - Ergebnis
Tschechien – Netzwerkinfrastruktur – Nové funkce IS a zvýšení kybernetické bezpečnosti Městské části Praha 15
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelNové funkce IS a zvýšení kybernetické bezpečnosti Městské části Praha 15
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je vytvoření zabezpečeného připojení k firemní síti s dvoufázovým ověřením, kterým bude zavedeno využití zabezpečeného komunikačního protokolu 802.1x neboli NAC, což přispěje ke zvýšení kybernetické ochrany vůči proniknutí neautorizovaných uživatelů a jejich přístupu k interním aplikacím a datům.
Interne KennungP25V04000004
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32424000 Netzwerkinfrastruktur
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 48820000 Server
5. Los
LosLOT-0001
TitelVytvoření zabezpečeného připojení k firemní síti s dvoufázovým oveřením
Interne KennungP25V04000004a
LosLOT-0003
TitelVytvoření vysoce dostupného diskového úložiště SAN v režimu synchronního zrcadlení
BeschreibungVytvoření vysoce dostupného diskového úložiště SAN v režimu synchronního zrcadlení
Interne KennungP25V04000004c
LosLOT-0002
TitelModernizace komunikačních přepínačů a zavedení segmentace datové sítě
BeschreibungModernizace komunikačních přepínačů a zavedení segmentace datové sítě
Interne KennungP25V04000004b