588436-2026 - Wettbewerb
Polen – Personenkraftwagen – SVA/4620-500/2026 Najem długoterminowy z pełną obsługą serwisową samochodów osobowych i dostawczych na okres 36 miesięcy na potrzeby AMW SINEVIA Sp. z o.o.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSVA/4620-500/2026 Najem długoterminowy z pełną obsługą serwisową samochodów osobowych i dostawczych na okres 36 miesięcy na potrzeby AMW SINEVIA Sp. z o.o.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest najem długoterminowy z pełną obsługą serwisową samochodów osobowych i dostawczych na okres 36 miesięcy na potrzeby AMW SINEVIA Sp. z o.o.
Interne KennungSVA/4620-500/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34110000 Personenkraftwagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34130000 Kraftfahrzeuge für den Gütertransport, 50111000 Verwaltung, Reparatur und Wartung von Fahrzeugparks
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający, przewiduje możliwość zwiększenia zakresu dostawy w formie najmu długoterminowego o dodatkowe samochody w przypadku, gdy będzie to wynikało z potrzeb Zamawiającego („prawo opcji”). Prawo opcji obejmuje dostawę dodatkowych samochodów, których liczba w poszczególnych kategoriach została określona w części I ust. 3 OPZ (zał. nr 7 do SWZ), o parametrach technicznych, konstrukcyjnych i funkcjonalnych oraz wyposażeniu zgodnym ze specyfikacją warunków zamówienia oraz z OPZ. Zamawiający jest uprawniony do wielokrotnego skorzystania z prawa opcji, w terminie i na zasadach określonych w ust. 4 PPU.
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: SVA/4620-500/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34110000 Passenger cars
Additional classification (cpv): 34130000 Motor vehicles for the transport of goods, 50111000 Fleet management, repair and maintenance services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Options: