2. Verfahren
Verfahren
Titel: Bytový dům „A“ Pohořelice
Beschreibung: Předmětem plnění nadlimitní veřejné zakázky na stavební práce „BYTOVÝ DŮM „A“ POHOŘELICE“ je demolice stávajících objektů v místě plnění, příprava staveniště a výstavba bytového domu sestávajícího se ze 44 bytových jednotek. Zastavěná plocha bytovým domem je 885 m2, obestavěný prostor – bytový dům 11585 m3. Stavba je dělena na následující stavební a inženýrské objekty: SO 01 Bytový dům "A" SO 02 Příprava území a zpevněné plochy SO 03 Stanoviště TKO SO 04 Sadové úpravy SO 05 Demolice skladů IO 241, 243 a 245 Přípojky IS Podrobná specifikace předmětu zakázky je popsána v PROJEKTU, který tvoří přílohu č. 4 zadávací dokumentace.
Vorherige Bekanntmachung: 384795-2025
Interne Kennung: BD Pohořelice
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otevřené řízení dle § 56 zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, ve znění pozdějších předpisů
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45210000 Bauleistungen im Hochbau
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45111000 Abbrucharbeiten, Baureifmachung und Abräumung
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: V zadávací dokumentaci