See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa specjalistycznego sprzętu medycznego jednorazowego użytku na okres 24 miesięcy.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa specjalistycznego sprzętu medycznego jednorazowego użytku na okres 24 miesięcy. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, zawierają załączniki nr 1.1. – 1.78 (formularze asortymentowo-cenowe) do Formularza ofertowego. 3. Kody CPV przewidziane w ramach niniejszego zamówienia: 33140000-3 materiały medyczne 4. Przedmiot zamówienia będzie wykonywany sukcesywnie od dnia zawarcia umowy przez okres 24 miesięcy. 5. Zamawiający dopuszcza możliwości składania ofert częściowych i podzielił zamówienie na 78 Części. 6. Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert wariantowych.
Vorherige Bekanntmachung: 215076-2026
Interne Kennung: D-9/N/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Powodem zastosowania procedury przyspieszonej jest pilna potrzeba udzielenia zamówienia, pozwoli to na zachowanie ciągłości pracy w oddziałach szpitalnych
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0021
Titel: Zadanie 21
Beschreibung: szczegółowy opis zadania zawiera załącznik do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie 21
Los: LOT-0022
Titel: Zadanie 22
Interne Kennung: Zadanie 22
Los: LOT-0023
Titel: Zadanie 23
Interne Kennung: Zadanie 23
Los: LOT-0024
Titel: Zadanie 24
Interne Kennung: Zadanie 24
Los: LOT-0025
Titel: Zadanie 25
Interne Kennung: Zadanie 25
Los: LOT-0026
Titel: Zadanie 26
Interne Kennung: Zadanie 26
Los: LOT-0027
Titel: Zadanie 27
Interne Kennung: Zadanie 27
Los: LOT-0028
Titel: Zadanie 28
Interne Kennung: Zadanie 28
Los: LOT-0029
Titel: Zadanie 29
Interne Kennung: Zadanie 29
Los: LOT-0030
Titel: Zadanie 30
Interne Kennung: Zadanie 30
Los: LOT-0031
Titel: Zadanie 31
Interne Kennung: Zadanie 31
Los: LOT-0032
Titel: Zadanie 32
Interne Kennung: Zadanie 32
Los: LOT-0033
Titel: Zadanie 33
Interne Kennung: Zadanie 33
Los: LOT-0034
Titel: Zadanie 34
Interne Kennung: Zadanie 34
Los: LOT-0035
Titel: Zadanie 35
Interne Kennung: Zadanie 35
Los: LOT-0036
Titel: Zadanie 36
Interne Kennung: Zadanie 36
Los: LOT-0037
Titel: Zadanie 37
Interne Kennung: Zadanie 37
Los: LOT-0038
Titel: Zadanie 38
Interne Kennung: Zadanie 38
Los: LOT-0039
Titel: Zadanie 39
Interne Kennung: Zadanie 39
Los: LOT-0040
Titel: Zadanie 40
Interne Kennung: Zadanie 40