588476-2026 - Ergebnis
Kroatien – Laborreagenzien – Laboratorijski reagensi i potrošni laboratorijski materijal
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Laboratorijski reagensi i potrošni laboratorijski materijal
Beschreibung: Naručitelj u ovom postupku javne nabave nabavlja laboratorijske reagense i laboratorijski potrošni materijal za potrebe medicinsko–biokemijskih laboratorija Doma zdravlja Bjelovarsko-bilogorske županije po grupama predmeta nabave prema okvirnim količinama i specifikaciji robe iskazanoj u obrascima Troškovnika, koji su sastavni dio ove Dokumentacije o nabavi (u daljnjem tekstu: Dokumentaciji). Ponuditelj je dužan izvršiti predmet nabave na način da isti odgovara svim uvjetima koji su navedeni u ovoj Dokumentaciji. Predmet nabave uključuje dostavu predmeta nabave na lokacije prema popisu i adresama navedenim u ovoj Dokumentaciji.
Interne Kennung: 4/24
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: GRUPA 1: Reagensi za koagulacijske uređaje SIEMENS BFT II i CA-620
Beschreibung: Reagensi za koagulacijske uređaje SIEMENS BFT II i CA-620
Interne Kennung: 4/24-1
Los: LOT-0002
Titel: GRUPA 2: Reagensi za hematološke uređaje SYSMEX XN-1000 5-DIF i XN-550 5-DIF
Beschreibung: Reagensi za hematološke uređaje SYSMEX 1000 XS 5-DIF i XN-550 5-DIF
Interne Kennung: 4/24-2
Los: LOT-0003
Titel: GRUPA 3: Reagensi za biokemijske analizatore BECKMAN COULTER: AU 680 i AU 480
Beschreibung: Reagensi za biokemijske analizatore BECKMAN COULTER: AU 680 i AU 480
Interne Kennung: 4/24-3
Los: LOT-0004
Titel: GRUPA 4: Laboratorijski potrošni materijal
Beschreibung: Laboratorijski potrošni materijal
Interne Kennung: 4/24-4
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33695000 Alle übrigen nicht therapeutischen Mittel