588502-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Scanner – FF/UPOL – Samoobslužné, poloautomatické a samostatné A3+ knižní skenery
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelFF/UPOL – Samoobslužné, poloautomatické a samostatné A3+ knižní skenery
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je dodávka dvou identických kusů samoobslužných, poloautomatických a samostatných A3+ knižních skenerů umožňujících neinvazivní skenování knih a vázaných dokumentů, jejichž technická specifikace je uvedena v příloze č. 4 zadávací dokumentace. Dodavatel vyplní žlutě označené sloupce. Předmětem plnění je vedle samotné dodávky také instalace, uvedení do provozu, zaškolení obsluhy a zajištění záručního servisu. Podrobná technická specifikace je uvedena v příloze č. 4 zadávací dokumentace.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38520000 Scanner
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30216110 Scanner für Computeranwendungen
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungFF/UPOL – Samoobslužné, poloautomatické a samostatné A3+ knižní skenery