See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Augšdaugavas novada pašvaldības ceļa Nr. B100225500530 “Tutāni - Padomnieki” atjaunošana Pilskalnes pagastā
Beschreibung: Augšdaugavas novada pašvaldības ceļa Nr. B100225500530 “Tutāni - Padomnieki” atjaunošana Pilskalnes pagastā
Interne Kennung: ANPCP 2026/23
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45233141 Straßeninstandhaltungsarbeiten
5. Los
Los: LOT-0000