See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie usługi wycinki drzew, krzewów, podrostów i gałęzi oraz odtworzenie pasa technologicznego w pobliżu czynnych linii elektroenergetycznych SN oraz WN na obszarze działania PGE Dystrybucja S.A. Oddział Rzeszów, Oddział Lublin oraz Oddział Zamość.
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest wykonanie usługi wycinki drzew, krzewów, podrostów i gałęzi oraz odtworzenie pasa technologicznego w pobliżu czynnych linii elektroenergetycznych SN oraz WN na obszarze działania PGE Dystrybucja S.A. Oddział Rzeszów, Oddział Lublin oraz Oddział Zamość. Przedmiot Zamówienia został podzielony na 72 (siedemdziesiąt dwie) niezależne części w sposób opisany w dokumentach zamówienia (zał. nr 1 do SWZ).
Interne Kennung: POST/DYS/OR/GZ/02081/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77211400 Fällen von Bäumen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest wycinka na obszarze Oddziału Rzeszów, RE Rzeszów dla linii SN o łącznej długości 44,551 km
Los: LOT-0002
Titel: Część 2
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest wycinka na obszarze Oddziału Rzeszów, RE Rzeszów dla linii SN o łącznej długości 76,185 km
Los: LOT-0003
Titel: Część 3
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest wycinka na obszarze Oddziału Rzeszów, RE Rzeszów dla linii SN o łącznej długości 55,855 km
Los: LOT-0004
Titel: Część 4
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest wycinka na obszarze Oddziału Rzeszów, RE Rzeszów dla linii SN o łącznej długości 50,114 km
Los: LOT-0005
Titel: Część 5
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest wycinka na obszarze Oddziału Rzeszów, RE Mielec dla linii SN o łącznej długości 31,244 km
Los: LOT-0006
Titel: Część 6
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest wycinka na obszarze Oddziału Rzeszów, RE Mielec dla linii SN o łącznej długości 43,734 km
Los: LOT-0007
Titel: Część 7
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest wycinka na obszarze Oddziału Rzeszów, RE Mielec dla linii SN o łącznej długości 39,718 km
Los: LOT-0008
Titel: Część 8
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest wycinka na obszarze Oddziału Rzeszów, RE Staszów dla linii SN o łącznej długości 84,175 km
Los: LOT-0009
Titel: Część 9
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest wycinka na obszarze Oddziału Rzeszów, RE Staszów dla linii SN o łącznej długości 52,160 km
Los: LOT-0010
Titel: Część 10
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest wycinka na obszarze Oddziału Rzeszów, RE Staszów dla linii SN o łącznej długości 50,195 km
Los: LOT-0011
Titel: Część 11
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest wycinka na obszarze Oddziału Rzeszów, RE Staszów dla linii SN o łącznej długości 51,245 km
Los: LOT-0012
Titel: Część 12
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest wycinka na obszarze Oddziału Rzeszów, RE Staszów dla linii SN o łącznej długości 80,711 km
Los: LOT-0013
Titel: Część 13
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest wycinka na obszarze Oddziału Rzeszów, RE Staszów dla linii SN o łącznej długości 41,995 km
Los: LOT-0014
Titel: Część 14
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest wycinka na obszarze Oddziału Rzeszów, RE Staszów dla linii SN o łącznej długości 98,469 km
Los: LOT-0015
Titel: Część 15
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest wycinka na obszarze Oddziału Rzeszów, RE Sanok dla linii SN o łącznej długości 60,267 km
Los: LOT-0016
Titel: Część 16
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest wycinka na obszarze Oddziału Rzeszów, RE Sanok dla linii SN o łącznej długości 69,266 km
Los: LOT-0017
Titel: Część 17
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest wycinka na obszarze Oddziału Rzeszów, RE Sanok dla linii SN o łącznej długości 59,952 km
Los: LOT-0018
Titel: Część 18
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest wycinka na obszarze Oddziału Rzeszów, RE Sanok dla linii SN o łącznej długości 87,635 km
Los: LOT-0019
Titel: Część 19
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest wycinka na obszarze Oddziału Rzeszów, RE Sanok dla linii SN o łącznej długości 45,731 km
Los: LOT-0020
Titel: Część 20
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest wycinka na obszarze Oddziału Rzeszów, RE Sanok dla linii SN o łącznej długości 85,642 km
Los: LOT-0021
Titel: Część 21
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest wycinka na obszarze Oddziału Rzeszów, RE Stalowa Wola dla linii SN o łącznej długości 49,309 km
Los: LOT-0022
Titel: Część 22
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest wycinka na obszarze Oddziału Rzeszów, RE Stalowa Wola dla linii SN o łącznej długości 30,031 km
Los: LOT-0023
Titel: Część 23
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest wycinka na obszarze Oddziału Rzeszów, RE Krosno dla linii SN o łącznej długości 158,497 km
Los: LOT-0024
Titel: Część 24
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest wycinka na obszarze Oddziału Rzeszów, RE Krosno dla linii SN o łącznej długości 218,455 km
Los: LOT-0025
Titel: Część 25
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest wycinka na obszarze Oddziału Rzeszów, RE Leżajsk dla linii SN o łącznej długości 61,296 km
Los: LOT-0026
Titel: Część 26
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest wycinka na obszarze Oddziału Rzeszów, RE Leżajsk dla linii SN o łącznej długości 126,592 km
Los: LOT-0027
Titel: Część 27
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest wycinka na obszarze Oddziału Rzeszów, RE Leżajsk dla linii SN o łącznej długości 62,614 km
Los: LOT-0028
Titel: Część 28
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest wycinka na obszarze Oddziału Rzeszów, RE Leżajsk dla linii SN o łącznej długości 54,107 km
Los: LOT-0029
Titel: Część 29
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest wycinka na obszarze Oddziału Rzeszów, RE Leżajsk dla linii SN o łącznej długości 71,054 km
Los: LOT-0030
Titel: Część 30
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest wycinka na obszarze Oddziału Rzeszów, RE Leżajsk dla linii SN o łącznej długości 55,380 km
Los: LOT-0031
Titel: Część 31
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest wycinka na obszarze Oddziału Rzeszów dla linii WN o łącznej długości 41,364 km
Los: LOT-0032
Titel: Część 32
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest wycinka na obszarze Oddziału Rzeszów dla linii WN o łącznej długości 76,539 km
Los: LOT-0033
Titel: Część 33
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest wycinka na obszarze Oddziału Rzeszów dla linii WN o łącznej długości 64,847 km
Los: LOT-0034
Titel: Część 34
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest wycinka na obszarze Oddziału Rzeszów dla linii WN o łącznej długości 68,288 km
Los: LOT-0035
Titel: Część 35
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest wycinka na obszarze Oddziału Rzeszów dla linii WN o łącznej długości 45,000 km
Los: LOT-0036
Titel: Część 36
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest wycinka na obszarze Oddziału Rzeszów dla linii WN o łącznej długości 65,420 km
Los: LOT-0037
Titel: Część 37
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest wycinka na obszarze Oddziału Lublin dla linii WN o łącznej długości 73,741 km
Los: LOT-0038
Titel: Część 38
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest wycinka na obszarze Oddziału Lublin dla linii WN o łącznej długości 23,269 km
Los: LOT-0039
Titel: Część 39
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest wycinka na obszarze Oddziału Lublin dla linii WN o łącznej długości 68,919 km
Los: LOT-0040
Titel: Część 40
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest wycinka na obszarze Oddziału Lublin dla linii WN o łącznej długości 17,112 km
Los: LOT-0041
Titel: Część 41
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest wycinka na obszarze Oddziału Lublin RE Lublin Miasto dla linii SN o łącznej długości 9,999 km
Los: LOT-0042
Titel: Część 42
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest wycinka na obszarze Oddziału Lublin RE Lublin Teren dla linii SN o łącznej długości 101,461 km
Los: LOT-0043
Titel: Część 43
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest wycinka na obszarze Oddziału Lublin RE Lublin Terendla linii SN o łącznej długości 106,841 km
Los: LOT-0044
Titel: Część 44
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest wycinka na obszarze Oddziału Lublin RE Lublin Teren o łącznej długości 115,179 km
Los: LOT-0045
Titel: Część 45
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest wycinka na obszarze Oddziału Lublin RE Lublin Teren dla linii SN o łącznej długości 71,792 km
Los: LOT-0046
Titel: Część 46
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest wycinka na obszarze Oddziału Lublin RE Lublin Teren dla linii SN o łącznej długości 92,996 km
Los: LOT-0047
Titel: Część 47
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest wycinka na obszarze Oddziału Lublin RE Lublin Teren dla linii SN o łącznej długości 119,182 km
Los: LOT-0048
Titel: Część 48
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest wycinka na obszarze Oddziału Lublin RE Puławy dla linii SN o łącznej długości 113,217 km
Los: LOT-0049
Titel: Część 49
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest wycinka na obszarze Oddziału Lublin RE Puławy dla linii SN o łącznej długości 86,245 km
Los: LOT-0050
Titel: Część 50
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest wycinka na obszarze Oddziału Lublin RE Puławy dla linii SN o łącznej długości 97,455 km
Los: LOT-0051
Titel: Część 51
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest wycinka na obszarze Oddziału Lublin RE Puławy dla linii SN o łącznej długości 87,486 km
Los: LOT-0052
Titel: Część 52
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest wycinka na obszarze Oddziału Lublin RE Biała Podlaska dla linii SN o łącznej długości 137,214 km
Los: LOT-0053
Titel: Część 53
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest wycinka na obszarze Oddziału Lublin RE Biała Podlaska dla linii SN o łącznej długości 91,047 km
Los: LOT-0054
Titel: Część 54
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest wycinka na obszarze Oddziału Lublin RE Biała Podlaska dla linii SN o łącznej długości 61,720 km
Los: LOT-0055
Titel: Część 55
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest wycinka na obszarze Oddziału Lublin RE Biała Podlaska dla linii SN o łącznej długości 87,111 km
Los: LOT-0056
Titel: Część 56
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest wycinka na obszarze Oddziału Lublin RE Radzyń Podlaski dla linii SN o łącznej długości 100,327 km
Los: LOT-0057
Titel: Część 57
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest wycinka na obszarze Oddziału Lublin RE Radzyń Podlaski dla linii SN o łącznej długości 92,950 km
Los: LOT-0058
Titel: Część 58
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest wycinka na obszarze Oddziału Lublin RE Radzyń Podlaski dla linii SN o łącznej długości 142,037 km
Los: LOT-0059
Titel: Część 59
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest wycinka na obszarze Oddziału Zamość RE Zamość dla linii SN o łącznej długości 290,805 km
Los: LOT-0060
Titel: Część 60
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest wycinka na obszarze Oddziału Zamość RE Zamość dla linii SN o łącznej długości 281,935 km
Los: LOT-0061
Titel: Część 61
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest wycinka na obszarze Oddziału Zamość RE Tomaszów Lubelski dla linii SN o łącznej długości 178,619 km
Los: LOT-0062
Titel: Część 62
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest wycinka na obszarze Oddziału Zamość RE Tomaszów Lubelski dla linii SN o łącznej długości 243,061 km
Los: LOT-0063
Titel: Część 63
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest wycinka na obszarze Oddziału Zamość RE Tomaszów Lubelski dla linii SN o łącznej długości 210,601 km
Los: LOT-0064
Titel: Część 64
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest wycinka na obszarze Oddziału Zamość RE Chełm dla linii SN o łącznej długości 237,648 km
Los: LOT-0065
Titel: Część 65
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest wycinka na obszarze Oddziału Zamość RE Chełm dla linii SN o łącznej długości 177,131 km
Los: LOT-0066
Titel: Część 66
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest wycinka na obszarze Oddziału Zamość RE Chełm dla linii SN o łącznej długości 306,796 km
Los: LOT-0067
Titel: Część 67
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest wycinka na obszarze Oddziału Zamość RE Jarosław dla linii SN o łącznej długości 103,222 km
Los: LOT-0068
Titel: Część 68
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest wycinka na obszarze Oddziału Zamość RE Jarosław dla linii SN o łącznej długości 184,464 km
Los: LOT-0069
Titel: Część 69
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest wycinka na obszarze Oddziału Zamość RE Jarosław dla linii SN o łącznej długości 225,299 km
Los: LOT-0070
Titel: Część 70
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest wycinka na obszarze Oddziału Zamość RE Przemyśl dla linii SN o łącznej długości 146,510 km
Los: LOT-0071
Titel: Część 71
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest wycinka na obszarze Oddziału Zamość dla linii WN o łącznej długości 55,200 km
Los: LOT-0072
Titel: Część 72
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest wycinka na obszarze Oddziału Zamość dla linii WN o łącznej długości 48,500 km