See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług transportowych w zakresie dowożenia uczniów do placówek oświatowych w roku szkolnym 2026/2027
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług transportowych w zakresie dowożenia dzieci do placówek oświatowych roku szkolnym 2026/2027 na terenie gminy Miękinia. 2. Przedmiot zamówienia obejmuje przewóz uczniów z punktu zbiorczego w miejscu ich zamieszkania, do wskazanej przez Zamawiającego placówki oświatowej oraz przewóz powrotny uczniów z tej placówki do miejsca zamieszkania, wraz z zapewnieniem uczniom opieki w trakcie przewozów. 3. Zamawiający dokonał podziału zamówienia na 3 części: 1) Część 1 zamówienia: Dowozy uczniów do Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Miękini; 2) Część 2 zamówienia: Dowozy uczniów do Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Lutyni; 3) Część 3 zamówienia: Dowozy uczniów do Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Pisarzowicach.
Vorherige Bekanntmachung: 426239-2026
Interne Kennung: Świadczenie usług transportowych w zakresie dowożenia uczniów do placówek oświatowych w roku szkolnym 2026/2027
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60100000 Straßentransport/-beförderung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85312110 Betreuungsleistungen in Kinderkrippen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dowozy uczniów do Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Miękini
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług transportowych w zakresie dowożenia dzieci do Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Miękini w roku szkolnym 2026/2027. 2. Przedmiot zamówienia obejmuje przewóz uczniów z punktu zbiorczego w miejscu ich zamieszkania, do wskazanej przez Zamawiającego placówki oświatowej oraz przewóz powrotny uczniów z tej placówki do miejsca zamieszkania, wraz z zapewnieniem uczniom opieki w trakcie przewozów.
Interne Kennung: Dowozy uczniów do Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Miękini
Los: LOT-0002
Titel: Dowozy uczniów do Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Lutyni
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług transportowych w zakresie dowożenia dzieci do Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Lutyni w roku szkolnym 2026/2027. 2. Przedmiot zamówienia obejmuje przewóz uczniów z punktu zbiorczego w miejscu ich zamieszkania, do wskazanej przez Zamawiającego placówki oświatowej oraz przewóz powrotny uczniów z tej placówki do miejsca zamieszkania, wraz z zapewnieniem uczniom opieki w trakcie przewozów.
Interne Kennung: Dowozy uczniów do Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Lutyni
Los: LOT-0003
Titel: Dowozy uczniów do Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Pisarzowicach
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług transportowych w zakresie dowożenia dzieci do Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Pisarzowicach w roku szkolnym 2026/2027. 2. Przedmiot zamówienia obejmuje przewóz uczniów z punktu zbiorczego w miejscu ich zamieszkania, do wskazanej przez Zamawiającego placówki oświatowej oraz przewóz powrotny uczniów z tej placówki do miejsca zamieszkania, wraz z zapewnieniem uczniom opieki w trakcie przewozów.
Interne Kennung: Dowozy uczniów do Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Pisarzowicach