See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa środków dezynfekcyjnych oraz preparatów biobójczych (ZP-39/2026)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa środków dezynfekcyjnych oraz preparatów biobójczych dla: Apteka – ul. Cegłowska 80 Apteka – ul. Inflancka 6
Vorherige Bekanntmachung: 262577-2026
Interne Kennung: ZP-39/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Ze względu na ryzyko niezapewnienia ciągłości umów przetargowych w zakresie dostawy środków dezynfekcyjnych oraz preparatów biobójczych wskazane jest skrócenie terminu na składanie ofert.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33631600 Antiseptika und Desinfektionsmittel
5. Los
Los: LOT-0011
Titel: PAKIET 11
Beschreibung: pakiet 11 - Preparat do czyszczenia i pielęgnacji zanieczyszczonej skóry pacjenta
Interne Kennung: PAKIET 11
Los: LOT-0012
Titel: PAKIET 12
Beschreibung: pakiet 12 - Rękawice do mycia i pielęgnacji ciała pacjentów
Interne Kennung: PAKIET 12
Los: LOT-0013
Titel: PAKIET 13
Beschreibung: pakiet 13 - Preparat do higienicznej i chirurgicznej dezynfekcji rąk
Interne Kennung: PAKIET 13
Los: LOT-0014
Titel: PAKIET 14
Beschreibung: pakiet 14 - Preparat do dezynfekcji skóry przed iniekcjami
Interne Kennung: PAKIET 14
Los: LOT-0015
Titel: PAKIET 15
Beschreibung: pakiet 15 - Chusteczki do mycia i dezynfekcji skóry przed zabiegami operacyjnymi i do eradykacji drobnoustrojów wielolekoopornych
Interne Kennung: PAKIET 15
Los: LOT-0016
Titel: PAKIET 16
Beschreibung: pakiet 16 - gaziki nasączone alkoholem do skóry
Interne Kennung: PAKIET 16
Los: LOT-0017
Titel: PAKIET 17
Beschreibung: pakiet 17 - Alkoholowy preparat do dezynfekcji skóry, odkażania skóry pola operacyjnego
Interne Kennung: PAKIET 17
Los: LOT-0018
Titel: PAKIET 18
Beschreibung: pakiet 18 - Preparat do dezynfekcji skóry przed iniekcjami
Interne Kennung: PAKIET 18
Los: LOT-0019
Titel: PAKIET 19
Beschreibung: pakiet 19 - Alkoholowy preparat do dezynfekcji skóry, odkażania skóry pola operacyjnego
Interne Kennung: PAKIET 19
Los: LOT-0020
Titel: PAKIET 20
Beschreibung: pakiet 20 - Preparat do płukania ran
Interne Kennung: PAKIET 20
Los: LOT-0021
Titel: PAKIET 21
Beschreibung: pakiet 21 - Preparat do płukania ran I
Interne Kennung: PAKIET 21