2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aanbesteding Touchscreens
Beschreibung: Zie beschrijvend document 460.000 euro exclusief BTW per kalenderjaar
Interne Kennung: BOOR/2025/073
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: De Aanbestedende dienst wenst een Raamovereenkomst af te sluiten met één partij die kan voorzien in de behoefte aan touchscreens en bijbehorende dienstverlening. De producten die BOOR aan wenst te schaffen, zijn onder andere touchscreens en toebehoren. BOOR is op zoek naar een leverancier die verder gaat dan het leveren van de hardware. Het is belangrijk dat de opdrachtnemers gedegen advies kunnen geven met betrekking tot keuze van apparatuur en een goede service bieden op het gebied van bestellen, montage en installatie, logistiek (ook verhuizingen en demontage) en trainingen en garantie(-afhandeling). Vanuit beheersbaarheid is het van belang dat er een online registratiesysteem/beheerssysteem is waar de touchscreens en toebehoren gemonitord en beheerd (remote) kunnen worden.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30231320 Tastbildschirme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30231320 Tastbildschirme, 32321300 Audiovisueller Bedarf, 50342000 Reparatur und Wartung von Audiogeräten
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Touchscreens
Beschreibung: Deze aanbesteding heeft tot doel een raamovereenkomst te sluiten voor de levering, installatie en het onderhoud van touchscreens voor BOOR. Momenteel zijn er touchscreens en TV-schermen van verschillende merken aanwezig op de scholen van BOOR. Additioneel zijn er op scholen ook vergaderoplossingen en cameraopstellingen aanwezig. Het doel van de aanbesteding voor BOOR is het kiezen van één enkele leverancier voor de levering, installatie, dienstverlening, beheer en onderhoud van deze producten. Het doel van deze openbare procedure is dat na afronding er een overeenkomst wordt gesloten met één (1) Inschrijver. De Opdracht is derhalve niet onderverdeeld in percelen. De verwachte opdrachtwaarde per jaar bedraagt tijdens de gehele looptijd ongeveer € 450.000 euro exclusief BTW. Er kunnen geen rechten worden ontleend aan de omvang van levering. Wel vormen de in dit document genoemde aantallen de grondslag van de beoordeling. De in dit beschrijvend document en de bijlagen opgenomen aantallen, waarden en bedragen zijn indicatief. Aan deze gegevens kunnen geen rechten worden ontleend. Ondanks het afsluiten van een overeenkomst heeft de Aanbestedende dienst geen afnameverplichting. Dit betekent in ieder geval dat: • De Aanbestedende dienst zich het recht voorbehoud om op basis van eventuele krimp de Opdracht te verkleinen of vergroten; • In het kader van de overeenkomst is de aanbestedende dienst niet gehouden om ook daadwerkelijk (alle) additionele opdrachten te plaatsen bij de opdrachtnemer.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Verleningsmogelijkheden