588545-2026 - Wettbewerb
Rumänien – Vermessungstechnische, hydrografische, ozeanografische und hydrologische Instrumente und Geräte – Moristi, micromoristi hidrometrice si echipamente pentru masuratori debit cu senzor doppler pe tija
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Moristi, micromoristi hidrometrice si echipamente pentru masuratori debit cu senzor doppler pe tija
Beschreibung: Furnizarea de Moristi, micromoristi hidrometrice si echipamente pentru masuratori debit cu senzor doppler pe tija”, din care pe loturi: - LOT 1 – Moristi hidrometrice -6 buc - LOT 2 – Micromoristi hidrometrice -4 buc - LOT 3 - Echipamente pentru masuratori debit cu senzor doppler pe tija – 4 buc. Autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificari/ informatiilor suplimentare in a 10-a zi inainte de termenul limita stabilit pentru depunerea ofertelor. Numarul de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor: 20
Interne Kennung: 18264854/2026/6
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38290000 Vermessungstechnische, hydrografische, ozeanografische und hydrologische Instrumente und Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Moristi hidrometrice - 6 buc
Beschreibung: Furnizarea de moristi hidrometrice -6 buc conform specificatiilor din caietul de sarcini.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Micromoristi hidrometrice -4 buc
Beschreibung: Furnizarea micromoristi hidrometrice - 4 buc
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Echipamente pentru masuratori debit cu senzor doppler pe tija - 4 buc
Beschreibung: Furnizare de echipamente pentru masuratori debit cu senzor doppler pe tija - 4 buc, conform solicitarilor din cietul de sarcini
Interne Kennung: 3
Haupteinstufung (cpv): 38421000 Durchflussmessgeräte