2. Verfahren
Verfahren
Titel: Projektová dokumentace - IP1 Moravský Karlov
Beschreibung: Předmětem plnění této veřejné zakázky je vypracování projektové dokumentace pro realizaci cesty VC2-R v k.ú. Šanov u Červené Vody, část cesty VC14-R v k.ú. Moravský Karlov a Interakčního prvku IP1 v k.ú. Moravský Karlov. Součástí je zajištění souhlasu se záměrem realizace staveb, geotechnický průzkum a zajištění dozoru projektanta při budoucí realizaci.
Interne Kennung: SP2794/2026-544203
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: dle Zákon č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71250000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie Vermessungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: v zadávací dokumentaci čl. 15.3