58856-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Software-Unterstützung – Podpora produktů Juniper SRX 300 a SRX 4100
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Podpora produktů Juniper SRX 300 a SRX 4100
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je zajištění SW a HW podpory pro 8 ks FW SRX300 JUNIPER na období do 4.3.2028 umístěným na pobočkách Hradec Králové, Olomouc, Brno, Ostrava, Písek, Chomutov, Holešovicích a zajištění SW a HW podpory pro 4 ks FW SRX4100 JUNIPER do 4.3.2028.
Interne Kennung: SpisCe 705/2024/OFPŘ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Předmětem veřejné zakázky je zajištění SW a HW podpory pro 8 ks FW SRX300 JUNIPER na období do 4.3.2028 umístěným na pobočkách Hradec Králové, Olomouc, Brno, Ostrava, Písek, Chomutov, Holešovicích a zajištění SW a HW podpory pro 4 ks FW SRX4100 JUNIPER do 4.3.2028.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72261000 Software-Unterstützung
5. Los
Los: LOT-0001
Los: LOT-0002