2. Verfahren
Verfahren
Titel: Arbodienstverlening gemeente Arnhem
Beschreibung: De aanbesteding heeft als doel een nieuw contract met één arbodienstverlener dat op 1 januari 2027 ingaat. In dit contract wil gemeente Arnhem concrete afspraken vastleggen met één arbodienstverlener over kwalitatief goede arbodienstverlening. De dienstverlening betreft basis dienstverlening en aanvullende dienstverlening.
Interne Kennung: 4830996
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Deze opdracht valt onder CPV-code 85147000-1 (Diensten voor bedrijfsgeneeskunde) en de geraamde opdrachtwaarde overschrijdt de drempelwaarde van € 750.000 excl. btw, waarmee de opdracht behoort tot de sociale en andere specifieke diensten (SAS-diensten).
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85147000 Betriebliche Gesundheitsfürsorge
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De arbodienstverlener is in staat en bereid de aanvullende dienstverlening op projectbasis aan te bieden.
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: 4830996
Tipo de procedimiento: Abierto
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 85147000 Servicios de sanidad de las empresas
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1
Opciones: