2. Verfahren
Verfahren
Titel: Stavba tréninkové hoejové haly - Design&Build
Beschreibung: Předmětem této veřejné zakázky je: 1. provedení projekčních a inženýrských činností spočívajících ve/v: 1.1 vypracování projektové dokumentace ve stupni pro provádění stavby v náležitostech dle platné a účinné legislativy, vztahující se svým obsahem k předmětu plnění, zejména § 157 a § 158 stavebního zákona č. 283/2021 Sb., ve znění pozdějších předpisů, vyhlášky č. 131/2024 Sb., o dokumentaci staveb, ve znění pozdějších předpisů, dle její přílohy č. 8 nebo nové vyhlášky, dále ve vazbě na příslušná ustanovení zákona 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, ve znění pozdějších předpisů a vyhlášky č. 169/2016 Sb., o stanovení rozsahu dokumentace veřejné zakázky na stavební práce a soupisu stavebních prací, dodávek a služeb s výkazem výměr, ve znění pozdějších předpisů, zákona č. 309/2006 Sb., kterým se upravují další požadavky bezpečnosti a ochrany zdraví při práci v pracovněprávních vztazích a o zajištění bezpečnosti a ochrany zdraví při činnosti nebo poskytování služeb mimo pracovněprávní vztahy (zákon o zajištění dalších podmínek bezpečnosti a ochrany zdraví při práci), ve znění pozdějších předpisů, nařízení vlády č. 591/2006 Sb., o bližších minimálních požadavcích na bezpečnost a ochranu zdraví při práci na staveništích, ve znění pozdějších předpisů, zákonem č. 20/1987 Sb., o státní památkové péči, ve znění pozdějších předpisů a platných technických norem, jejichž závaznost smluvní strany tímto sjednávají 1.2 vypracování oceněného soupisu stavebních prací, dodávek a služeb s výkazem výměr členěný na všechny stavební objekty a inženýrské objekty, na jednotlivé provozní soubory, zahrnujícího rovněž vedlejší a ostatní náklady v podrobnosti vyžadované zákonem a jeho prováděcími předpisy, zejména vyhláškou č. 169/2016 Sb., o stanovení rozsahu dokumentace veřejné zakázky a soupisu stavebních prací, dodávek a služeb s výkazem výměr, ve znění pozdějších předpisů, včetně jejich ocenění s uvedením použité cenové soustavy; oceněný soupis prací musí být zpracován v tištěné podobě, ve formátu *.pdf a v elektronické podobě ve formátu *.esoupis, *.unixml, *.xc4, Excel VZ nebo v obdobném formátu odpovídajícím výstupu kompatibilním s datovou základnou použitého rozpočtového softwaru 1.3 vypracování geodetického zaměření dotčeného prostoru pro budoucí staveniště a jeho okolí 1.4 vypracování geodetické části dokumentace skutečného provedení stavby (dokumentace pasportu stavby) nebo geodetického podkladu pro vedení Digitální technické mapy Moravskoslezského kraje, obsahující geometrické, polohové a výškové určení dokončené stavby nebo technologického zařízení, bude vyhotoveno v souladu s § 5 a ve struktuře dle příloh č. 3 a 4 vyhlášky č. 393/2020 Sb., o digitální technické mapě (vyhláška DTM), v platném znění, v aktuálně platné verzi výměnného formátu dle § 6 vyhlášky DTM; geodetický podklad se vyhotovuje s využitím stávajících údajů digitální technické mapy; součástí geodetického podkladu je posouzení návaznosti výsledku zaměření nového stavu na stav dosavadní 1.5 vypracování energetického posudku dle „Zákona o hospodaření energií“ č. 406/2000 Sb. ve zněni pozdějších předpisů, § 9a, odst. 1 písm. d) a vyhlášky č. 141/2021 Sb. 1.6 vypracování průkaz energetické náročnosti budovy dle „Zákona o hospodaření energií“ č. 406/2000 Sb. ve zněni pozdějších předpisů a vyhlášky č. 264/2020 Sb. 1.7 vypracování dokumentace pasportu stavby v rozsahu přílohy č. 11 vyhlášky č. 131/2024 Sb., o dokumentaci staveb, ve znění pozdějších předpisů 1.8 vypracování provozních řádů – objektu a provozních celků, příručky pro provoz a údržbu (provozní řád technologických zařízení, provozní řád technických zařízení a komunikačních zařízení, rozvodny, provozní řád kanalizace) 1.9 získání dokladů pro řádnou kolaudaci díla 1.10 zajištění kolaudace stavby včetně vydání pravomocného kolaudačního souhlasu. 2. výstavba nové tréninkové hokejové haly ve městě Havířov (navrhovaný objekt bude sloužit jako tréninkový zimní stadion pro hokej, parahokej, krasobruslení a veřejné bruslení; navrhovaná stavba je tvořena železobetonovou prefabrikovanou skeletovou konstrukcí s ocelovými a železobetonovými prefabrikovanými střešními vaznicemi; ledová plocha je tvořena chlazenou železobetonovou deskou včetně povrchové úpravy a značení, mantinelů a souvrstvím pod chlazenou deskou; součástí základových konstrukcí je provedení sněžné jámy (dno a stěny) z monolitického vodostavebního železobetonu v provedení jako „bílá vana“) 3. zajištění profesionálního fotografického časosběru výstavby, a to z jednoho pohledu (ideálně z nadhledu, tak aby byla zabrána co největší část díla) a v denní frekvenci. Vzniklé video bude objednatelem použito pro prezentační účely (na webových stránkách Správy sportovních a rekreačních zařízení Havířov a Statutárního města Havířov) 4. zaškolení personálu objednatele a provozovatele pro provozování a údržbu (zhotovitel je povinen provést zaškolení osob určených objednatelem na všechna dodaná technologická zařízení, technická zařízení a slaboproudé systémy a rovněž ve vztahu k údržbě stavby) Zhotovitel zajistí seznámení všech pracovníků objednatele či provozovatele potřebných pro obsluhu a údržbu zařízení s novým zařízením a s jeho obsluhou (teoretická a praktická příprava). Seznámení obsluhy se zařízením musí pokrýt všechna spektra činností a druhy profesí nutných pro zajištění provozních kontrol a správné obsluhy a údržby ve všech provozních stavech včetně havarijních. 5. případné další práce, dodávky a služby vyplývající ze zadávací dokumentace specifikované v čl. 2.1 Zadávací dokumentace. Zadavatel pro vyloučení pochybností a předejití případným dotazům směřujícím k vysvětlení zadávací dokumentace výslovně upozorňuje, že tato veřejná zakázka je zadávaná formou DESIGN & BUILD (tj. vyprojektuj & postav), resp. zadavatel stanovuje technické podmínky pro provedení díla stanovením parametrů vyjadřujících požadavky na výkon nebo funkci (viz § 92 odst. 2 zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek).
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45212224 Bau von Stadien
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71250000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie Vermessungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Stavba tréninkové hoejové haly - Design&Build