588596-2026 - Ergebnis
Rumänien – Reparatur und Wartung von Sicherheitsausrüstung – ACORD CADRU de servicii de mentenanță, respectiv de întreținere și reparații pentru sistemele de securitate (antiefractie, supraveghere video TVCI si control acces) aflate in folosinta D.G.R.F.P. Craiova si unitatilor subordonate, pentru o perioada de 24 de luni
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: ACORD CADRU de servicii de mentenanță, respectiv de întreținere și reparații pentru sistemele de securitate (antiefractie, supraveghere video TVCI si control acces) aflate in folosinta D.G.R.F.P. Craiova si unitatilor subordonate, pentru o perioada de 24 de luni
Beschreibung: ACORD CADRU de Servicii de mentenanță, respectiv de întreținere și reparații pentru sistemele de securitate (antiefractie si supraveghere video TVCI si control acces) aflate in folosinta D.G.R.F.P. Craiova si unitatilor subordonate, pentru o perioada de 24 de luni, pe loturi, dupa cum urmeaza: LOTUL 1 – Servicii de Mentenanță, respectiv de întreținere și reparații pentru sistemele de alarmare la efracție, TVCI şi control acces pentru Activitatea de Trezorerie si Contabilitate Publica Mehedinti si in conformitate cu prevederile Caietului de sarcini nr. MHG STZ 626/16.05.2025 LOTUL 2 – Servicii de Mentenanță, respectiv de întreținere și reparații pentru sistemele de alarmare la efracție, TVCI şi control acces pentru Activitatea de Trezorerie si Contabilitate Publica Gorj si in conformitate cu prevederile Caietului de sarcini nr GJG STZ 5315/07.05.2025; LOTUL 3 – Servicii de Mentenanță, respectiv de întreținere și reparații pentru sistemele de alarmare la efracție si supraveghere video – TVCI, pentru Administratia Judeteana a Finantelor Publice Valcea si in conformitate cu prevederile Caietului de sarcini nr VLG DEX 9102/15.05.2025; Numarul de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor este de 19 zile. Data la care D.G.R.F.P. Craiova va răspunde (prin intermediul răspunsului consolidat) în mod clar și complet la toate Solicitările de clarificări și la toate solicitările de informații suplimentare primite de la Operatorii Economici interesați este în a 11-a zi înainte de data limită de depunere a ofertelor. Orice solicitare de clarificări trebuie transmisă în SEAP (http://sicap-prod.e-licitatie.ro/pub).
Interne Kennung: 1561355
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50610000 Reparatur und Wartung von Sicherheitsausrüstung
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Servicii de Mentenanță, respectiv de întreținere și reparații pentru sistemele de alarmare la efracție, TVCI şi control acces pentru Activitatea de Trezorerie si Contabilitate Publica Mehedinti si in conformitate cu prevederile Caietului de sarcini nr MHG STZ 626/16.05.2025
Beschreibung: Servicii de Mentenanță, respectiv de întreținere și reparații pentru sistemele de alarmare la efracție, TVCI şi control acces pentru Activitatea de Trezorerie si Contabilitate Publica Mehedinti si in conformitate cu prevederile Caietului de sarcini nr MHG STZ 626/16.05.2025 I. ESTIMAREA CANTITATII TOTALE A SERVICIILOR AFERENTE ACORDULUI CADRU de 24 de luni: Mentenanta preventiva: Cantitate minima Acord cadru - Nr interventii: 16 Cantitate maxima Acord cadru - Nr interventii: 32 Mentenanta corectiva : reparatii - buget fix, suma forfetara, care include contravaloarea pieselor de schimb si manopera aferenta, precum si interventiile accidentale la pana, care includ manopera si transportul) II. ESTIMAREA CANTITATII/VALORII Minime si Maxime care ar putea face obiectul unui singur contract subsecvent dintre cele care urmează să fie atribuite pe durata acordului-cadru: Mentenanta preventiva: Cantitate minima CS - Nr interventii: 4 Cantitate maxima CS - Nr interventii: 16 Valoarea Minima CS - 4200 lei fara TVA Valoarea Maxima CS - 16800 lei fara TVA Mentenanta corectiva - reparatii - buget fix, suma forfetara, care include contravaloarea pieselor de schimb si manopera aferenta, precum si interventiile accidentale la pana, care includ manopera si transportul) : Valoarea Minima CS - 33375 lei fara TVA Valoarea Maxima CS - 133500 lei fara TVA III. VALOAREA TOTALA ESTIMATA A ACORDULUI CADRU: Total valoare minima: 150300 lei fără TVA, din care: Mentenanta preventiva: 16800 lei fara TVA Mentenanta corectiva (Reparatii): 133500 lei fara TVA Total valoare maxima: 300600 lei fără TVA, din care: Mentenanta preventiva: 33600 lei fara TVA Mentenanta corectiva (Reparatii): 267000 lei fara TVA; IV. ESTIMAREA VALORII CELUI MAI MARE contract subsecvent dintre cele care urmează să fie atribuite pe durata acordului-cadru: Total valoare: 150300 lei fara TVA, din care: Mentenanta preventiva: 16800 lei fara TVA Mentenanta corectiva (Reparatii): 133500 lei fara TVA;
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0003
Titel: Servicii de Mentenanță, respectiv de întreținere și reparații pentru sistemele de alarmare la efracție, TVCI şi control acces pentru Activitatea de Trezorerie si Contabilitate Publica Gorj si in conformitate cu prevederile Caietului de sarcini nr GJG STZ 5315/07.05.2025
Beschreibung: Servicii de Mentenanță, respectiv de întreținere și reparații pentru sistemele de alarmare la efracție, TVCI şi control acces pentru Activitatea de Trezorerie si Contabilitate Publica Gorj si in conformitate cu prevederile Caietului de sarcini nr GJG STZ 5315/07.05.2025: I. ESTIMAREA CANTITATII TOTALE A SERVICIILOR AFERENTE ACORDULUI CADRU de 24 de luni: Mentenanta preventiva: Cantitate minima Acord cadru - Nr interventii: 16 Cantitate maxima Acord cadru - Nr interventii: 32 Mentenanta corectiva : reparatii - buget fix, suma forfetara, care include contravaloarea pieselor de schimb si manopera aferenta, precum si interventiile accidentale la pana, care includ manopera si transportul) II. ESTIMAREA CANTITATII/VALORII Minime si Maxime care ar putea face obiectul unui singur contract subsecvent dintre cele care urmează să fie atribuite pe durata acordului-cadru: Mentenanta preventiva: Cantitate minima CS - Nr interventii: 4 Cantitate maxima CS - Nr interventii: 16 Valoarea Minima CS - 3600 lei fara TVA Valoarea Maxima CS - 14400 lei fara TVA Mentenanta corectiva - reparatii - buget fix, suma forfetara, care include contravaloarea pieselor de schimb si manopera aferenta, precum si interventiile accidentale la pana, care includ manopera si transportul) : Valoarea Minima CS - 15000 lei fara TVA Valoarea Maxima CS - 60000 lei fara TVA III. VALOAREA TOTALA ESTIMATA A ACORDULUI CADRU: Total valoare minima: 74400 lei fără TVA, din care: Mentenanta preventiva: 14400 lei fara TVA Mentenanta corectiva (Reparatii): 60000 lei fara TVA Total valoare maxima: 148800 lei fără TVA, din care: Mentenanta preventiva: 28800 lei fara TVA Mentenanta corectiva (Reparatii): 120000 lei fara TVA; IV. ESTIMAREA VALORII CELUI MAI MARE contract subsecvent dintre cele care urmează să fie atribuite pe durata acordului-cadru: Total valoare: 74400lei fara TVA, din care: Mentenanta preventiva: 14400 lei fara TVA Mentenanta corectiva (Reparatii): 60000 lei fara TVA;
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0005
Titel: Servicii de Mentenanță, respectiv de întreținere și reparații pentru sistemele de alarmare la efracție si supraveghere video – TVCI, pentru Administratia Judeteana a Finantelor Publice Valcea si in conformitate cu prevederile Caietului de sarcini nr VLG DEX 9102/15.05.2025
Beschreibung: Servicii de Mentenanță, respectiv de întreținere și reparații pentru sistemele de alarmare la efracție si supraveghere video – TVCI, pentru Administratia Judeteana a Finantelor Publice Valcea si in conformitate cu prevederile Caietului de sarcini nr VLG DEX 9102/15.05.2025: I. ESTIMAREA CANTITATII TOTALE A SERVICIILOR AFERENTE ACORDULUI CADRU de 24 de luni: Mentenanta preventiva: Cantitate minima Acord cadru - Nr interventii: 4 Cantitate maxima Acord cadru - Nr interventii: 8 Mentenanta corectiva : reparatii - buget fix, suma forfetara, care include contravaloarea pieselor de schimb si manopera aferenta, precum si interventiile accidentale la pana, care includ manopera si transportul) II. ESTIMAREA CANTITATII/VALORII Minime si Maxime care ar putea face obiectul unui singur contract subsecvent dintre cele care urmează să fie atribuite pe durata acordului-cadru: Mentenanta preventiva: Cantitate minima CS - Nr interventii: 1 Cantitate maxima CS - Nr interventii: 4 Valoarea Minima CS - 700 lei fara TVA Valoarea Maxima CS - 2800 lei fara TVA Mentenanta corectiva - reparatii - buget fix, suma forfetara, care include contravaloarea pieselor de schimb si manopera aferenta, precum si interventiile accidentale la pana, care includ manopera si transportul) : Valoarea Minima CS - 0 lei fara TVA Valoarea Maxima CS - 2600 lei fara TVA III. VALOAREA TOTALA ESTIMATA A ACORDULUI CADRU: Total valoare minima: 5400 lei fără TVA, din care: Mentenanta preventiva: 2800 lei fara TVA Mentenanta corectiva (Reparatii): 2600 lei fara TVA Total valoare maxima: 50000 lei fără TVA, din care: Mentenanta preventiva: 5600 lei fara TVA Mentenanta corectiva (Reparatii): 44400 lei fara TVA; IV. ESTIMAREA VALORII CELUI MAI MARE contract subsecvent dintre cele care urmează să fie atribuite pe durata acordului-cadru: Total valoare: 5400 lei fara TVA, din care: Mentenanta preventiva: 2800 lei fara TVA Mentenanta corectiva (Reparatii): 2600 lei fara TVA;
Interne Kennung: 3