See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zamówienie wspólne na świadczenie usług fizycznej ochrony osób i mienia na rzecz wybranych jednostek Województwa Dolnośląskiego, grupa zakupowa GZO7
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług fizycznej ochrony osób i mienia na rzecz wybranych jednostek Województwa Dolnośląskiego, z podziałem na 8 zadań: Zadanie nr 1: Usługa ochrony osób i mienia dla Agencji Rozwoju Regionalnego „ARLEG” S.A. Szczegółowy zakres i sposób realizacji zamówienia określają Istotne Postanowienia Umowy (dalej IPU), stanowiące załącznik nr 7.1 do niniejszej SWZ oraz Załącznik nr 1 do IPU – Opis Przedmiotu Zamówienia (dalej OPZ). Szczegółowy wykaz godzin stanowi załącznik nr 2 do IPU. Zadanie nr 2: Usługa ochrony osób i mienia dla Województwa Dolnośląskiego, Biura Obsługi Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego. Szczegółowy zakres i sposób realizacji zamówienia określają Istotne Postanowienia Umowy, stanowiące załącznik nr 7.2 do niniejszej SWZ oraz Załącznik nr 1 do IPU – Opis Przedmiotu Zamówienia. Szczegółowy wykaz godzin stanowi załącznik nr 2 do IPU. Zadanie nr 3: Usługa ochrony osób i mienia dla Dolnośląskiej Biblioteki Publicznej im. Tadeusza Mikulskiego we Wrocławiu. Szczegółowy zakres i sposób realizacji zamówienia określają Istotne Postanowienia Umowy, stanowiące załącznik nr 7.3 do niniejszej SWZ oraz Załącznik nr 1 do IPU – Opis Przedmiotu Zamówienia. Szczegółowy wykaz godzin stanowi załącznik nr 2 do IPU. Zadanie nr 4: Usługa ochrony osób i mienia dla Dolnośląskiego Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego nr 13 dla uczniów niewidomych i słabowidzących oraz z innymi niepełnosprawnościami im. Marii Grzegorzewskiej we Wrocławiu. Szczegółowy zakres i sposób realizacji zamówienia określają Istotne Postanowienia Umowy, stanowiące załącznik nr 7.4 do niniejszej SWZ oraz Załącznik nr 1 do IPU – Opis Przedmiotu Zamówienia. Szczegółowy wykaz godzin stanowi załącznik nr 2 do IPU. Zadanie nr 5: Usługa ochrony osób i mienia dla Dolnośląskiego Wojewódzkiego Ośrodka Medycyny Pracy. Szczegółowy zakres i sposób realizacji zamówienia określają Istotne Postanowienia Umowy, stanowiące załącznik nr 7.5 do niniejszej SWZ oraz Załącznik nr 1 do IPU – Opis Przedmiotu Zamówienia. Szczegółowy wykaz godzin stanowi załącznik nr 2 do IPU. Zadanie nr 6: Usługa ochrony osób i mienia dla Dolnośląskie Centrum Medyczne "DOLMED" S.A. Szczegółowy zakres i sposób realizacji zamówienia określają Istotne Postanowienia Umowy, stanowiące załącznik nr 7.6 do niniejszej SWZ oraz Załącznik nr 1 do IPU – Opis Przedmiotu Zamówieni. Szczegółowy wykaz godzin stanowi załącznik nr 2 do IPU. Zadanie nr 7: Usługa ochrony osób i mienia dla Filharmonii Dolnośląskiej w Jeleniej Górze. Szczegółowy zakres i sposób realizacji zamówienia określają Istotne Postanowienia Umowy, stanowiące załącznik nr 7.7 do niniejszej SWZ oraz Załącznik nr 1 do IPU – Opis Przedmiotu Zamówieni. Szczegółowy wykaz godzin stanowi załącznik nr 2 do IPU. Zadanie nr 8: Usługa ochrony osób i mienia dla Muzeum Papiernictwa w Dusznikach Zdroju. Szczegółowy zakres i sposób realizacji zamówienia określają Istotne Postanowienia Umowy, stanowiące załącznik nr 7.8 do niniejszej SWZ oraz Załącznik nr 1 do IPU – Opis Przedmiotu Zamówieni. Szczegółowy wykaz godzin stanowi załącznik nr 2 do IPU. Zadanie nr 2 jest współfinansowane ze środków Pomocy Technicznej FEDS – EFRR w ramach Priorytetów Pomocy Technicznej programu Fundusze Europejskie dla Dolnego Śląska 2021-2027. 2. Z Wykonawcą/ami, któremu/ym udzielone zostanie zamówienie Zamawiający zawrze umowę/y. 3. W niniejszym postępowaniu Zamawiający określa wymagania w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy Pzp, natomiast nie określa wymagań w zakresie zatrudnienia osób, o których mowa w art. 96 ust. 2 pkt 2 ustawy Pzp. 4. Wykonawca może złożyć ofertę na wszystkie zadania lub na wybraną liczbę zadań.
Vorherige Bekanntmachung: 718589-2025
Interne Kennung: DOK-IZ-II.272.81.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: art. 360 pkt 3 ustawy Pzp Przy udzielaniu zamówienia na usługi społeczne o wartości równej lub przekraczającej progi unijne Zmawiający może nie stosować przepisów ustawy dotyczących minimalnych terminów składania ofert
Zentrale Elemente des Verfahrens: art. 139 ustawy Pzp
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79710000 Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Usługa ochrony osób i mienia dla Województwa Dolnośląskiego, Biura Obsługi Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego
Beschreibung: : Usługa ochrony osób i mienia dla Województwa Dolnośląskiego, Biura Obsługi Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego Szczegółowy zakres i sposób realizacji zamówienia określają Istotne Postanowienia Umowy, stanowiące załącznik nr 7.2 do SWZ oraz Załącznik nr 1 do IPU – Opis Przedmiotu Zamówienia (dalej OPZ). Szczegółowy wykaz godzin stanowi załącznik nr 2 do IPU.
Interne Kennung: DOK-IZ-II.272.81.2025 - zadanie nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Usługa ochrony osób i mienia dla Dolnośląskiej Biblioteki Publicznej im. Tadeusza Mikulskiego we Wrocławiu
Beschreibung: Usługa ochrony osób i mienia dla Dolnośląskiej Biblioteki Publicznej im. Tadeusza Mikulskiego we Wrocławiu Szczegółowy zakres i sposób realizacji zamówienia określają Istotne Postanowienia Umowy, stanowiące załącznik nr 7.3 do SWZ oraz Załącznik nr 1 do IPU – Opis Przedmiotu Zamówienia (dalej OPZ). Szczegółowy wykaz godzin stanowi załącznik nr 2 do IPU.
Interne Kennung: DOK-IZ-II.272.81.2025 - zadanie nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Usługa ochrony osób i mienia dla Dolnośląskiego Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego nr 13 dla uczniów niewidomych i słabowidzących oraz z innymi niepełnosprawnościami im. Marii Grzegorzewskiej we Wrocławiu
Beschreibung: Usługa ochrony osób i mienia dla Dolnośląskiego Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego nr 13 dla uczniów niewidomych i słabowidzących oraz z innymi niepełnosprawnościami im. Marii Grzegorzewskiej we Wrocławiu. Szczegółowy zakres i sposób realizacji zamówienia określają Istotne Postanowienia Umowy, stanowiące załącznik nr 7.4 do SWZ oraz Załącznik nr 1 do IPU – Opis Przedmiotu Zamówienia (dalej OPZ). Szczegółowy wykaz godzin stanowi załącznik nr 2 do IPU.
Interne Kennung: DOK-IZ-II.272.81.2025 - zadanie nr 4
Los: LOT-0006
Titel: Usługa ochrony osób i mienia dla Dolnośląskie Centrum Medyczne "DOLMED" S.A.
Beschreibung: Usługa ochrony osób i mienia dla Dolnośląskie Centrum Medyczne "DOLMED" S.A.. Szczegółowy zakres i sposób realizacji zamówienia określają Istotne Postanowienia Umowy, stanowiące załącznik nr 7.6 do SWZ oraz Załącznik nr 1 do IPU – Opis Przedmiotu Zamówienia (dalej OPZ). Szczegółowy wykaz godzin stanowi załącznik nr 2 do IPU.
Interne Kennung: DOK-IZ-II.272.81.2025 - zadanie nr 6
Los: LOT-0007
Titel: Usługa ochrony osób i mienia dla Filharmonii Dolnośląskiej w Jeleniej Górze
Beschreibung: Usługa ochrony osób i mienia dla Filharmonii Dolnośląskiej w Jeleniej Górze. Szczegółowy zakres i sposób realizacji zamówienia określają Istotne Postanowienia Umowy, stanowiące załącznik nr 7.7 do SWZ oraz Załącznik nr 1 do IPU – Opis Przedmiotu Zamówienia (dalej OPZ). Szczegółowy wykaz godzin stanowi załącznik nr 2 do IPU.
Interne Kennung: DOK-IZ-II.272.81.2025 - zadanie nr 7
Los: LOT-0008
Titel: Usługa ochrony osób i mienia dla Muzeum Papiernictwa w Dusznikach Zdroju
Beschreibung: Usługa ochrony osób i mienia dla Muzeum Papiernictwa w Dusznikach Zdroju. Szczegółowy zakres i sposób realizacji zamówienia określają Istotne Postanowienia Umowy, stanowiące załącznik nr 7.8 do SWZ oraz Załącznik nr 1 do IPU – Opis Przedmiotu Zamówienia (dalej OPZ). Szczegółowy wykaz godzin stanowi załącznik nr 2 do IPU.
Interne Kennung: DOK-IZ-II.272.81.2025 - zadanie nr 8