588601-2026 - Ergebnis
Polen – Planungsleistungen im Bauwesen – Opracowanie dokumentacji projektowej dla Zadania „Reduktory ciśnienia w sterowaniu siecią wodociągową - modernizacja 22 -óch pkt. reduktorowych zlokalizowanych na sieci wodociągowej m.st. Warszawy
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOpracowanie dokumentacji projektowej dla Zadania „Reduktory ciśnienia w sterowaniu siecią wodociągową - modernizacja 22 -óch pkt. reduktorowych zlokalizowanych na sieci wodociągowej m.st. Warszawy
BeschreibungOpracowanie dokumentacji projektowej dla Zadania „Reduktory ciśnienia w sterowaniu siecią wodociągową - modernizacja 22 -óch pkt. reduktorowych zlokalizowanych na sieci wodociągowej m.st. Warszawy
Vorherige Bekanntmachung526600-2026
Interne Kennung00757/WS/PW/PZP-DRZ-WRI/U/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
5. Los
LosLOT-0001
TitelOpracowanie dokumentacji projektowej dla Zadania „Reduktory ciśnienia w sterowaniu siecią wodociągową - modernizacja 22 -óch pkt. reduktorowych zlokalizowanych na sieci wodociągowej m.st. Warszawy.
BeschreibungOpracowanie dokumentacji projektowej dla Zadania „Reduktory ciśnienia w sterowaniu siecią wodociągową - modernizacja 22 -óch pkt. reduktorowych zlokalizowanych na sieci wodociągowej m.st. Warszawy.