588647-2026 - Wettbewerb
Polen – Computeranlagen und Zubehör – Zakup i dostawa sprzętu komputerowego – umowa ramowa kaskadowa
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup i dostawa sprzętu komputerowego – umowa ramowa kaskadowa
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa sprzętu komputerowego dla garnizonu śląskiego w ramach umowy ramowej z podziałem na zadania jak niżej: 1) Zadanie 1 - Komputer typu AIO - liczba sztuk: 3000 2) Zadanie 2- Komputer przenośny typu laptop - liczba sztuk: 500 3) Zadanie 3 - Komputer mini PC z monitorem - liczba sztuk: 3000 2. Zamawiający zawrze umowę ramową na każde zadanie odrębnie maksymalnie z czterema (4) Wykonawcami, których oferty spełniają wszystkie wymagania SWZ oraz ustawy Pzp oraz otrzymają najwyższą liczbę punktów na podstawie kryteriów oceny ofert określonych w Sekcji XX SWZ. W przypadku, gdy zostanie złożonych mniej ofert nie podlegających odrzuceniu, Zamawiający zawrze umowę ramową ze wszystkimi Wykonawcami na dane zadanie, którzy spełniają wszystkie wymagania SWZ oraz ustawy Pzp. Jeżeli wpłynie jedna oferta niepodlegająca odrzuceniu na dane zadanie Zamawiający zawrze umowę ramową z jednym Wykonawcą. 4. Zamawiający w załączniku nr 7 do SWZ wskazał minimalne parametry techniczne dla urządzeń i sprzętu. Wykonawca może zaoferować urządzenia i sprzęt o wyższych parametrach. Zaoferowanie urządzeń i sprzętu nie spełniających minimalnych wymagań Zamawiającego skutkować będzie odrzuceniem oferty na podst. art. 226 ust. 1 pkt 5) uPzp, jako nie spełniającej warunków zamówienia. 5. Szczegóły zamówienia zawarte są w SWZ i załącznikach. 6. Wartość umowy ramowej nie przekroczy kwoty 34 440 000,00 zł brutto (kwota jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na realizację zamówienia) w tym: dla zadania 1: 16 848 540,00 zł dla zadania 2: 1 706 010,00 zł dla zadania 3: 16 848 540,00 zł Rozliczenie za zrealizowane dostawy będzie następować na podstawie odrębnie zawieranych umów wykonawczych w oparciu o ceny jednostkowe wskazane w formularzu ofertowym - załącznik nr 1 do SWZ, z zastrzeżeniem § 6 projektowanych postanowień umowy. 7. Wykonawcy mogą wspólnie ubiegać się o udzielenie zamówienia. 8. W przypadku konsorcjów i spółek cywilnych należy przedstawić odrębne oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu, spełnianiu warunków udziału w postępowaniu lub kryteriów selekcji dotyczące każdego ze współwykonawców. Oświadczenie takie potwierdza spełnienie warunków udziału w postępowaniu lub kryteriów selekcji oraz brak podstaw wykluczenia tylko w odniesieniu do danego konsorcjanta lub wspólnika (art. 125 ust. 4 Pzp). Oznacza to, że każdy ze współwykonawców wykazuje w oświadczeniu tylko własne zdolności (zasoby). 9. W przypadku, o którym mowa w ust. 1, Wykonawcy ustanawiają pełnomocnika do reprezentowania ich w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo do reprezentowania w postępowaniu i zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego. 10. Oferta musi być podpisana w taki sposób, by prawnie zobowiązywała wszystkich Wykonawców występujących wspólnie. 11. W przypadku wspólnego ubiegania się przez Wykonawców o udzielenie zamówienia dokumenty i oświadczenia wskazane w sekcji VIII pkt 1.2 i 2.1 składa również Wykonawca wspólnie ubiegający się o udzielnie zamówienia. Postanowienia sekcji VIII ust. 2.2-2.5 stosuje się odpowiednio. 12. Wykonawca może powierzyć wykonanie części zamówienia podwykonawcy. 13. Zamawiający żąda wskazania przez Wykonawcę, w ofercie, części zamówienia, którą wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz podania nazw ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani. Wskazanie powyższego następuje na załączniku nr 1 do SWZ. W przypadku, gdy Wykonawca nie zamierza wykonywać zamówienia przy udziale podwykonawców, należy wpisać w załączniku nr 1 do SWZ „nie dotyczy” lub inne podobne sformułowanie. Jeżeli Wykonawca zostawi ten punkt formularza niewypełniony (puste pole) Zamawiający uzna, iż zamówienie zostanie wykonane siłami własnymi, bez udziału podwykonawców. 14. Powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom nie zwalnia Wykonawcy z odpowiedzialności za należyte wykonanie zamówienia.
Interne KennungZP-2380-193/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensZamawiający wyznaczył termin składania ofert zgodnie z art. 138 ust. 4. Zamawiający może wyznaczyć termin składania ofert o 5 dni krótszy niż określony w ust. 1, jeżeli składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, w sposób określony w art. 63 ust. 1.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
5. Los
LosLOT-0001
TitelZadanie 1 - Komputer typu AIO
Beschreibung1.Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa sprzętu komputerowego dla garnizonu śląskiego w ramach umowy ramowej z podziałem na zadania 3. 2. Zadanie 1 obejmuje dostawę komputerów typu AIO. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 7 do SWZ. 4. Umowa ramowa obowiązuje od dnia zawarcia przez okres 16 miesięcy (nie dłużej niż do 31.12.2027r.) z zastrzeżeniem, że może zostać zrealizowana w terminie krótszym jeżeli Zamawiający złoży ostatnie zamówienie w terminie wcześniejszym uwzględniając termin na realizację poszczególnych dostaw cząstkowych w ramach zamówień wykonawczych. 5. Zamawiający przewiduje możliwość przedłużenia terminu realizacji umowy ramowej w stosunku do terminu określonego w pkt 1 w przypadku nie wykorzystania środków przeznaczonych na realizację zamówienia, do czasu wykorzystania tych środków. W takim przypadku wydłużenie terminu realizacji umowy ramowej zostanie wprowadzone aneksem do umowy, z zastrzeżeniem, że wydłużenie terminu realizacji umowy ramowej nie przekroczy 12 miesięcy. 6. Realizacja zamówień cząstkowych w ramach zamówień wykonawczych będzie następowała w terminie wskazanym przez Wykonawcę w postępowaniu wykonawczym, jednak nie dłuższym niż 90 dni kalendarzowych, licząc od dnia następnego po dniu zawarcia umowy. Termin dostawy stanowi kryterium oceny ofert.
Interne KennungZP-2380-193/2026 - Zadanie 1
LosLOT-0002
TitelZadanie 2 - Komputer przenośny typu laptop
Beschreibung1.Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa sprzętu komputerowego dla garnizonu śląskiego w ramach umowy ramowej z podziałem na zadania 3. 2. Zadanie 2 obejmuje dostawę komputera przenośnego typu laptop. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 7 do SWZ. 4. Umowa ramowa obowiązuje od dnia zawarcia przez okres 16 miesięcy (nie dłużej niż do 31.12.2027r.) z zastrzeżeniem, że może zostać zrealizowana w terminie krótszym jeżeli Zamawiający złoży ostatnie zamówienie w terminie wcześniejszym uwzględniając termin na realizację poszczególnych dostaw cząstkowych w ramach zamówień wykonawczych. 5. Zamawiający przewiduje możliwość przedłużenia terminu realizacji umowy ramowej w stosunku do terminu określonego w pkt 1 w przypadku nie wykorzystania środków przeznaczonych na realizację zamówienia, do czasu wykorzystania tych środków. W takim przypadku wydłużenie terminu realizacji umowy ramowej zostanie wprowadzone aneksem do umowy, z zastrzeżeniem, że wydłużenie terminu realizacji umowy ramowej nie przekroczy 12 miesięcy. 6. Realizacja zamówień cząstkowych w ramach zamówień wykonawczych będzie następowała w terminie wskazanym przez Wykonawcę w postępowaniu wykonawczym, jednak nie dłuższym niż 90 dni kalendarzowych, licząc od dnia następnego po dniu zawarcia umowy. Termin dostawy stanowi kryterium oceny ofert.
Interne KennungZP-2380-193/2026 - Zadanie 2
LosLOT-0003
TitelZadanie 3 - Komputer mini PC z monitorem
Beschreibung1.Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa sprzętu komputerowego dla garnizonu śląskiego w ramach umowy ramowej z podziałem na zadania 3. 2. Zadanie 3 obejmuje dostawę komputera mini PC z monitorem. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 7 do SWZ. 4. Umowa ramowa obowiązuje od dnia zawarcia przez okres 16 miesięcy (nie dłużej niż do 31.12.2027r.) z zastrzeżeniem, że może zostać zrealizowana w terminie krótszym jeżeli Zamawiający złoży ostatnie zamówienie w terminie wcześniejszym uwzględniając termin na realizację poszczególnych dostaw cząstkowych w ramach zamówień wykonawczych. 5. Zamawiający przewiduje możliwość przedłużenia terminu realizacji umowy ramowej w stosunku do terminu określonego w pkt 1 w przypadku nie wykorzystania środków przeznaczonych na realizację zamówienia, do czasu wykorzystania tych środków. W takim przypadku wydłużenie terminu realizacji umowy ramowej zostanie wprowadzone aneksem do umowy, z zastrzeżeniem, że wydłużenie terminu realizacji umowy ramowej nie przekroczy 12 miesięcy. 6. Realizacja zamówień cząstkowych w ramach zamówień wykonawczych będzie następowała w terminie wskazanym przez Wykonawcę w postępowaniu wykonawczym, jednak nie dłuższym niż 90 dni kalendarzowych, licząc od dnia następnego po dniu zawarcia umowy. Termin dostawy stanowi kryterium oceny ofert.
Interne KennungZP-2380-193/2026 - Zadanie 3