2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywna dostawa paliw płynnych na potrzeby Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Tarnowie w 2026 roku
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa paliw płynnych, w tym benzyny Pb 95, oleju napędowego oraz oleju opałowego do pojazdów i sprzętu silnikowego Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Tarnowie w 2026 roku. 2.Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Zamówienie zostało podzielone na 3 (trzy) części i obejmuje: - CZĘŚĆ 1 ZAMÓWIENIA – SUKCESYWNY ZAKUP BENZYNY PB 95 NA STACJI PALIW WYKONAWCY - CZĘŚĆ 2 ZAMÓWIENIA – SUKCESYWNA DOSTAWA OLEJU NAPĘDOWEGO DO ZBIORNIKÓW ZAMAWIAJĄCEGO - CZĘŚĆ 3 ZAMÓWIENIA – SUKCESYWNA DOSTAWA OLEJU OPAŁOWEGODO ZBIORNIKA ZAMAWIAJĄCEGO
Interne Kennung: ZP/DT/2025/15
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09100000 Brennstoffe
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09132000 Benzin, 09132100 Bleifreies Benzin, 09134100 Dieselöl, 09135100 Heizöl
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: CZĘŚĆ 1 ZAMÓWIENIA – SUKCESYWNY ZAKUP BENZYNY PB 95 NA STACJI PALIW WYKONAWCY
Beschreibung: Przedmiotem tej części zamówienia jest sukcesywny zakup w 2026 r. przez Zamawiającego benzyny bezołowiowej Pb95 na stacji paliw Wykonawcy w szacunkowej łącznej ilości do 20 000 litrów. Podana powyżej ilość benzyny bezołowiowej Pb95 ma charakter szacunkowy służący do kalkulacji ceny ofertowej. Ostateczna ilość zakupionej w ramach zamówienia benzyny bezołowiowej Pb95 wynikać będzie z rzeczywistych potrzeb Zamawiającego w trakcie realizacji zamówienia, co oznacza, że Zamawiający jest uprawniony do zakupu mniejszej ilości benzyny bezołowiowej Pb95 niż podana powyżej jej ilość szacunkowa (opcja zmniejszająca), a Wykonawcy nie przysługują z tego tytułu żadne roszczenia wobec Zamawiającego. Rozliczenia pomiędzy Wykonawcą a Zamawiającym dokonywane będą na podstawie faktycznie zakupionych przez Zamawiającego ilości benzyny bezołowiowej Pb95. Opcja zmniejszająca - Zamawiający zastrzega sobie prawo zmniejszenia ilości zakupionej benzyny bezołowiowej Pb95 w czasie obowiązywania umowy do ilości nie mniejszej niż 8 000 litrów (minimalny gwarantowany zakres zamówienia).
Interne Kennung: część I - benzyna
Haupteinstufung (cpv): 09132100 Bleifreies Benzin
Los: LOT-0002
Titel: CZĘŚĆ 2 ZAMÓWIENIA – – SUKCESYWNA DOSTAWA OLEJU NAPĘDOWEGO DO ZBIORNIKÓW ZAMAWIAJĄCEGO
Beschreibung: Przedmiotem tej części zamówienia jest sukcesywna dostawa w 2026 r. oleju napędowego (do napędu silników o zapłonie samoczynnym) w szacunkowej w łącznej ilości: do 450 m3, do zbiorników paliw MPGK zlokalizowanych w Tarnowie przy: a) ul. Kąpielowej 4b, b) ul. Okrężnej 11, c) ul. Komunalnej 29, d) ul. Komunalnej 31. Podana powyżej ilość oleju napędowego ma charakter szacunkowy służący do kalkulacji ceny ofertowej. Ostateczna ilość zakupionego w ramach zamówienia oleju napędowego wynikać będzie z rzeczywistych potrzeb Zamawiającego w trakcie realizacji zamówienia, co oznacza, że MPGK jest uprawniony do zakupu mniejszej ilości oleju napędowego niż podana powyżej jego ilość szacunkowa (opcja zmniejszająca),, a Wykonawcy nie przysługują z tego tytułu żadne roszczenia wobec Zamawiającego. Rozliczenia pomiędzy Wykonawcą a Zamawiającym dokonywane będą na podstawie faktycznie zakupionych przez MPGK ilości oleju napędowego. Opcja zmniejszająca - Zamawiający zastrzega sobie prawo zmniejszenia ilości zakupionego oleju napędowego w czasie obowiązywania umowy do ilości nie mniejszej niż 330 m3 (minimalny gwarantowany zakres zamówienia).
Interne Kennung: część II - olej napędowy
Haupteinstufung (cpv): 09134100 Dieselöl
Los: LOT-0003
Titel: CZĘŚĆ 3 ZAMÓWIENIA – SUKCESYWNA DOSTAWA OLEJU OPAŁOWEGODO ZBIORNIKA ZAMAWIAJĄCEGO
Beschreibung: Przedmiotem tej części zamówienia jest sukcesywna dostawa w 2026 r. oleju opałowego do zbiornika Zamawiającego zlokalizowanego przy ul. Kąpielowej 4b w Tarnowie w szacunkowej łącznej ilości do 4 m3. Podana powyżej ilość oleju opałowego ma charakter szacunkowy służący do kalkulacji ceny ofertowej. Ostateczna ilość zakupionego w ramach przedmiotu zamówienia oleju opalowego wynikać będzie z rzeczywistych potrzeb MPGK w trakcie realizacji zamówienia, co oznacza, że Zamawiający jest uprawniony do zakupu mniejszej ilości oleju opalowego niż podana powyżej jego ilość szacunkowa (opcja zmniejszająca), a Wykonawcy nie przysługują z tego tytułu żadne roszczenia wobec Zamawiającego. Rozliczenia pomiędzy Wykonawcą a Zamawiającym dokonywane będą na podstawie faktycznie zakupionych przez Zamawiającego ilości oleju opalowego. Opcja zmniejszająca – MPGK zastrzega sobie prawo zmniejszenia ilości zakupionego oleju opałowego w czasie obowiązywania umowy do ilości nie mniejszej niż 1 m3 (minimalny gwarantowany zakres zamówienia).
Interne Kennung: część III - olej opałowy
Haupteinstufung (cpv): 09135100 Heizöl