2. Verfahren
Verfahren
Titel: Cze-Bio_Pracovní stanice a monitory III
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka přístrojů - Sestava výkonné PC pracovní stanice (3ks), věžové PC pracovní stanice pro síť (1ks) a monitorů (4ks). Tato veřejná zakázka je opakovanou veřejnou zakázkou na část VZ č. 1 - Pracovní stanice a monitory původní veřejné zakázky s názvem „Cze‑Bio_Sestava datového úložiště, pracovních stanic a příslušenství pro obrazovou a datovou analýzu“ (VZ/25/559), kterou zadavatel zrušil v souladu se zákonem.
Interne Kennung: VZ/26/524
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30214000 Arbeitsplätze
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48822000 Computerserver, 30231310 Flachbildschirme
5. Los
Los: LOT-0001