See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: VINARSKA OPREMA
Beschreibung: Oprema za vinariju Zahtjevi opisa i tehničke specifikacije predmeta nabave, njena vrsta, kvaliteta, minimalne karakteristike opisane su u Troškovniku u koloni "Traženi predmet nabave opis i tehničke specifikacije” kao sastavnim dijelom ove Dokumentacije. Ponuditelj mora ponuditi robu po vrsti, količini, kvaliteti i minimalnim karakteristikama kako je određeno u pripadajućem Troškovniku. Ponuditelj treba na za to predviđenom mjestu Troškovnika-„Ponuđeni predmet nabave opis i tehničke specifikacije“, prema odgovarajućim stavkama, navesti karakteristike i tehničke specifikacije nuđenog proizvoda te podatke o tipu/nazivu proizvoda koji nudi i naziv proizvođača. Sva roba koja će se isporučiti mora biti nova, nekorištena, u tvorničkom pakiranju sa svom poratnom dokumentacijom koja je prati (npr. jamstveni listovi, deklaracija o proizvodu i sl.) te u svemu odgovarati traženim, odnosno ponuđenim tehničkim specifikacijama. Nakon isporuke Naručitelj će u roku od 10 dana pregledati robu i izdati potvrdu o prihvatu robe. Datum izdavanja potvrde o prihvatu robe smatrat će se datumom izvršenja svih ugovornih obveza i do tada roba mora biti montirana i puštena u rad na traženoj adresi naručitelja. Od dana izdavanja potvrde o prihvatu robe počinje teći jamstveni rok za otklanjanje nedostataka za ispravnost prodane robe.
Interne Kennung: 331
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42912000 Maschinen und Geräte zum Filtrieren oder Reinigen von Flüssigkeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: OPREMA ZA PROIZVODNJU VINA
Beschreibung: OPREMA ZA PROIZVODNJU VINA
Interne Kennung: 331-1
Los: LOT-0002
Titel: DRVENE BAČVE
Beschreibung: Drvene bačve Zahtjevi opisa i tehničke specifikacije predmeta nabave, njena vrsta, kvaliteta, minimalne karakteristike opisane su u Troškovniku u koloni "Traženi predmet nabave opis i tehničke specifikacije” kao sastavnim dijelom ove Dokumentacije. Ponuditelj mora ponuditi robu po vrsti, količini, kvaliteti i minimalnim karakteristikama kako je određeno u pripadajućem Troškovniku. Ponuditelj treba na za to predviđenom mjestu Troškovnika-„Ponuđeni predmet nabave opis i tehničke specifikacije“, prema odgovarajućim stavkama, navesti karakteristike i tehničke specifikacije nuđenog proizvoda te podatke o tipu/nazivu proizvoda koji nudi i naziv proizvođača. Sva roba koja će se isporučiti mora biti nova, nekorištena, u tvorničkom pakiranju sa svom poratnom dokumentacijom koja je prati (npr. jamstveni listovi, deklaracija o proizvodu i sl.) te u svemu odgovarati traženim, odnosno ponuđenim tehničkim specifikacijama. Nakon isporuke Naručitelj će u roku od 10 dana pregledati robu i izdati potvrdu o prihvatu robe. Datum izdavanja potvrde o prihvatu robe smatrat će se datumom izvršenja svih ugovornih obveza i do tada roba mora biti montirana i puštena u rad na traženoj adresi naručitelja. Od dana izdavanja potvrde o prihvatu robe počinje teći jamstveni rok za otklanjanje nedostataka za ispravnost prodane robe.
Interne Kennung: 331-2
Los: LOT-0003
Titel: OPREMA ZA PUNJENJE ČEPLJENJE KAPSULIRANJE I ETIKETIRANJE BOCA
Beschreibung: Zahtjevi opisa i tehničke specifikacije predmeta nabave, njena vrsta, kvaliteta, minimalne karakteristike opisane su u Troškovniku u koloni "Traženi predmet nabave opis i tehničke specifikacije” kao sastavnim dijelom ove Dokumentacije. Ponuditelj mora ponuditi robu po vrsti, količini, kvaliteti i minimalnim karakteristikama kako je određeno u pripadajućem Troškovniku.Ponuditelj mora ponuditi robu po vrsti, količini, kvaliteti i minimalnim karakteristikama kako je određeno u pripadajućem Troškovniku. Ponuditelj treba na za to predviđenom mjestu Troškovnika-„Ponuđeni predmet nabave opis i tehničke specifikacije“, prema odgovarajućim stavkama, navesti karakteristike i tehničke specifikacije nuđenog proizvoda te podatke o tipu/nazivu proizvoda koji nudi i naziv proizvođača. Sva roba koja će se isporučiti mora biti nova, nekorištena, u tvorničkom pakiranju sa svom poratnom dokumentacijom koja je prati (npr. jamstveni listovi, deklaracija o proizvodu i sl.) te u svemu odgovarati traženim, odnosno ponuđenim tehničkim specifikacijama. Nakon isporuke Naručitelj će u roku od 10 dana pregledati robu i izdati potvrdu o prihvatu robe. Datum izdavanja potvrde o prihvatu robe smatrat će se datumom izvršenja svih ugovornih obveza i do tada roba mora biti montirana i puštena u rad na traženoj adresi naručitelja. Od dana izdavanja potvrde o prihvatu robe počinje teći jamstveni rok za otklanjanje nedostataka za ispravnost prodane robe.
Interne Kennung: 331-3
Los: LOT-0004
Titel: OPREMA ZA ČIŠĆENJE, PRANJE I SANITACIJU
Beschreibung: OPREMA ZA ČIŠĆENJE, PRANJE I SANITACIJU Zahtjevi opisa i tehničke specifikacije predmeta nabave, njena vrsta, kvaliteta, minimalne karakteristike opisane su u Troškovniku u koloni "Traženi predmet nabave opis i tehničke specifikacije” kao sastavnim dijelom ove Dokumentacije. Ponuditelj mora ponuditi robu po vrsti, količini, kvaliteti i minimalnim karakteristikama kako je određeno u pripadajućem Troškovniku. Ponuditelj treba na za to predviđenom mjestu Troškovnika-„Ponuđeni predmet nabave opis i tehničke specifikacije“, prema odgovarajućim stavkama, navesti karakteristike i tehničke specifikacije nuđenog proizvoda te podatke o tipu/nazivu proizvoda koji nudi i naziv proizvođača. Sva roba koja će se isporučiti mora biti nova, nekorištena, u tvorničkom pakiranju sa svom popratnom dokumentacijom koja je prati (npr. jamstveni listovi, deklaracija o proizvodu i sl.) te u svemu odgovarati traženim, odnosno ponuđenim tehničkim specifikacijama.
Interne Kennung: 331-4