See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Realizacja usługi przeglądów urządzeń medycznych różnych producentów w 100 pakietach w okresie 24 miesięcy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Realizacja usługi przeglądów urządzeń medycznych różnych producentów w 100 pakietach w okresie 24 miesięcy. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w formularzu asortymentowo - cenowym - Załącznik nr 2A do SWZ i projektowanych postanowieniach umowy w sprawie zamówienia publicznego – Załącznik Nr 1 do SWZ. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych (100 części zamówienia). Ofertę można złożyć na całość zamówienia lub na poszczególne pakiety.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50421000 Reparatur und Wartung von medizinischen Einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Usługa przeglądów
Beschreibung: Usługa przeglądów urządzeń medycznych
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający na stosuje opcji
Los: LOT-0002
Los: LOT-0003
Los: LOT-0004
Los: LOT-0005
Los: LOT-0006
Los: LOT-0007
Los: LOT-0008
Los: LOT-0009
Los: LOT-0010
Los: LOT-0011
Los: LOT-0012
Los: LOT-0013
Los: LOT-0014
Los: LOT-0015
Los: LOT-0016
Los: LOT-0017
Los: LOT-0018
Los: LOT-0019
Los: LOT-0020
Los: LOT-0021
Los: LOT-0022
Los: LOT-0023
Los: LOT-0024
Los: LOT-0025
Los: LOT-0026
Los: LOT-0027
Los: LOT-0028
Los: LOT-0029
Los: LOT-0030
Los: LOT-0031
Los: LOT-0032
Los: LOT-0033
Los: LOT-0034
Los: LOT-0035
Los: LOT-0036
Los: LOT-0037
Los: LOT-0038
Los: LOT-0039
Los: LOT-0040
Los: LOT-0041
Los: LOT-0042
Los: LOT-0043
Los: LOT-0044
Los: LOT-0045
Los: LOT-0046
Los: LOT-0047
Los: LOT-0048
Los: LOT-0049
Los: LOT-0050
Los: LOT-0051
Los: LOT-0052
Los: LOT-0053
Los: LOT-0054
Los: LOT-0055
Los: LOT-0056
Los: LOT-0057
Los: LOT-0058
Los: LOT-0059
Los: LOT-0060
Los: LOT-0061
Los: LOT-0062
Los: LOT-0063
Los: LOT-0064
Los: LOT-0065
Los: LOT-0066
Los: LOT-0067
Los: LOT-0068
Los: LOT-0069
Los: LOT-0070
Los: LOT-0071
Los: LOT-0072
Los: LOT-0073
Los: LOT-0074
Los: LOT-0075
Los: LOT-0076
Los: LOT-0077
Los: LOT-0078
Los: LOT-0079
Los: LOT-0080
Los: LOT-0081
Los: LOT-0082
Los: LOT-0083
Los: LOT-0084
Los: LOT-0085
Los: LOT-0086
Los: LOT-0087
Los: LOT-0088
Los: LOT-0089
Los: LOT-0090
Los: LOT-0091
Los: LOT-0092
Los: LOT-0093
Los: LOT-0094
Los: LOT-0095
Los: LOT-0096
Los: LOT-0097
Los: LOT-0098
Los: LOT-0099
Los: LOT-0100
2. Procedure
Procedure
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 50421000 Repair and maintenance services of medical equipment
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Usługa przeglądów
Options:
Description of the options: Zamawiający na stosuje opcji
Lot: LOT-0002
Lot: LOT-0003
Lot: LOT-0004
Lot: LOT-0005
Lot: LOT-0006
Lot: LOT-0007
Lot: LOT-0008
Lot: LOT-0009
Lot: LOT-0010
Lot: LOT-0011
Lot: LOT-0012
Lot: LOT-0013
Lot: LOT-0014
Lot: LOT-0015
Lot: LOT-0016
Lot: LOT-0017
Lot: LOT-0018
Lot: LOT-0019
Lot: LOT-0020
Lot: LOT-0021
Lot: LOT-0022
Lot: LOT-0023
Lot: LOT-0024
Lot: LOT-0025
Lot: LOT-0026
Lot: LOT-0027
Lot: LOT-0028
Lot: LOT-0029
Lot: LOT-0030
Lot: LOT-0031
Lot: LOT-0032
Lot: LOT-0033
Lot: LOT-0034
Lot: LOT-0035
Lot: LOT-0036
Lot: LOT-0037
Lot: LOT-0038
Lot: LOT-0039
Lot: LOT-0040
Lot: LOT-0041
Lot: LOT-0042
Lot: LOT-0043
Lot: LOT-0044
Lot: LOT-0045
Lot: LOT-0046
Lot: LOT-0047
Lot: LOT-0048
Lot: LOT-0049
Lot: LOT-0050
Lot: LOT-0051
Lot: LOT-0052
Lot: LOT-0053
Lot: LOT-0054
Lot: LOT-0055
Lot: LOT-0056
Lot: LOT-0057
Lot: LOT-0058
Lot: LOT-0059
Lot: LOT-0060
Lot: LOT-0061
Lot: LOT-0062
Lot: LOT-0063
Lot: LOT-0064
Lot: LOT-0065
Lot: LOT-0066
Lot: LOT-0067
Lot: LOT-0068
Lot: LOT-0069
Lot: LOT-0070
Lot: LOT-0071
Lot: LOT-0072
Lot: LOT-0073
Lot: LOT-0074
Lot: LOT-0075
Lot: LOT-0076
Lot: LOT-0077
Lot: LOT-0078
Lot: LOT-0079
Lot: LOT-0080
Lot: LOT-0081
Lot: LOT-0082
Lot: LOT-0083
Lot: LOT-0084
Lot: LOT-0085
Lot: LOT-0086
Lot: LOT-0087
Lot: LOT-0088
Lot: LOT-0089
Lot: LOT-0090
Lot: LOT-0091
Lot: LOT-0092
Lot: LOT-0093
Lot: LOT-0094
Lot: LOT-0095
Lot: LOT-0096
Lot: LOT-0097
Lot: LOT-0098
Lot: LOT-0099
Lot: LOT-0100