See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa leków
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są dostawy leków, w ilości i o parametrach określonych w zał. nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia do Apteki szpitalnej. Zamawiający w okresie trwania umowy (12 miesięcy od dnia podpisania umowy) przewiduje również dla zadań nr o3 do 7, 11, 13, 15 17, 18, 19, 21, 27, 37 i 39 po 2 zamówienia w trybie pilnym tzw. „CITO” (z realizacją w terminie maksymalnie do 12 godzin od zamówienia).
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie 1
Beschreibung: Płyny infuzyjne
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie 2
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie 3
Beschreibung: Antybiotyki
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie 4
Beschreibung: Antybiotyki i leki uzupełniające
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie 5
Beschreibung: Antybiotyki i leki psychotropowe
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie 6
Beschreibung: Antybiotyki i chemioterapeutyki
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie 7
Beschreibung: Aerosole, roztwory do inhalacji
Los: LOT-0008
Titel: Zadanie 8
Beschreibung: Cytostatyki
Los: LOT-0009
Titel: Zadanie 9
Los: LOT-0010
Titel: Zadanie 10
Los: LOT-0011
Titel: Zadanie 11
Beschreibung: Programy lekowe
Los: LOT-0012
Titel: Zadanie 12
Beschreibung: Żywienie pozajelitowe
Los: LOT-0013
Titel: Zadanie 13
Los: LOT-0014
Titel: Zadanie 14
Los: LOT-0015
Titel: Zadanie 15
Los: LOT-0016
Titel: Zadanie 16
Beschreibung: Heparyny
Los: LOT-0017
Titel: Zadanie 17
Los: LOT-0018
Titel: Zadanie 18
Los: LOT-0019
Titel: Zadanie 19
Los: LOT-0020
Titel: Zadanie 20
Beschreibung: Inne leki
Los: LOT-0021
Titel: Zadanie 21
Los: LOT-0022
Titel: Zadanie 22
Los: LOT-0023
Titel: Zadanie 23
Beschreibung: Leki uzupełniające - import docelowy
Los: LOT-0024
Titel: Zadanie 24
Beschreibung: Leki uzupełniające
Los: LOT-0025
Titel: Zadanie 25
Los: LOT-0026
Titel: Zadanie 26
Los: LOT-0027
Titel: Zadanie 27
Beschreibung: Pozostałe środki terapeutyczne
Los: LOT-0028
Titel: Zadanie 28
Los: LOT-0029
Titel: Zadanie 29
Beschreibung: Insuliny
Los: LOT-0030
Titel: Zadanie 30
Beschreibung: Kontrast do TK
Los: LOT-0031
Titel: Zadanie 31
Los: LOT-0032
Titel: Zadanie 32
Los: LOT-0033
Titel: Zadanie 33
Los: LOT-0034
Titel: Zadanie 34
Beschreibung: Leki w terapii Mukowiscydozy
Los: LOT-0035
Titel: Zadanie 35
Beschreibung: Żywienie dojelitowe
Los: LOT-0036
Titel: Zadanie 36
Beschreibung: Żywność specjalnego przeznaczenia medycznego
Los: LOT-0037
Titel: Zadanie 37
Beschreibung: Leki
Los: LOT-0038
Titel: Zadanie 38
Beschreibung: Program lekowy
Los: LOT-0039
Titel: Zadanie 39
Los: LOT-0040
Titel: Zadanie 40
Los: LOT-0041
Titel: Zadanie 41
Los: LOT-0042
Titel: Zadanie 42
Beschreibung: Paski do glukometrów