2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aanleg van snel internet in Groningen
Beschreibung: Namens de provincie Groningen nodigen wij u uit deel te nemen aan een informele marktconsultatie over de aanleg van snel internet in Groningen. Onderzoeksbureau Dialogic uit Utrecht voert deze consultatie uit in opdracht van de provincie Groningen. De provincie Groningen werkt aan een nieuwe aanpak om huishoudens en bedrijven zonder snelle vaste internetaansluiting toegang te bieden tot snel internet (minimaal 100 Mbit/s). Het gaat met name om adressen in het buitengebied van de provincie Groningen waar marktgedreven uitrol achterblijft, ook wel witte adressen genoemd. In totaal betreft het ongeveer 4.000 woonadressen en 182 bedrijfsadressen (stand Q4 2025; zie de kaart in de bijlage).1
Interne Kennung: 2025.187
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72400000 Internetdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32412110 Internet, 32561000 Glasfaserverbindungen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Namens de provincie Groningen nodigen wij u uit deel te nemen aan een informele marktconsultatie over de aanleg van snel internet in Groningen. Onderzoeksbureau Dialogic uit Utrecht voert deze consultatie uit in opdracht van de provincie Groningen.
Interne Kennung: 1
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: 2025.187
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 72400000 Servicios de Internet
Clasificación adicional (cpv): 32412110 Red Internet, 32561000 Conexiones de fibra óptica
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1