2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ingenieursdiensten Verlengde Koningsoordlaan
Beschreibung: Het integraal onderzoeken, ontwerpen en planologisch mogelijk maken van de Verlengde Koningsoordlaan, inclusief de bijbehorende verkeerseffecten, ruimtelijke inpassing en bestuurlijke besluitvorming. Zie hiervoor bijlage 2 'De Uitvraag'
Interne Kennung: 2025_133_RUV_AK
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: 2025_133_RUV_AK
Type of procedure: Restricted
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71300000 Engineering services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: 2025_133_RUV_AK
Tipo de procedimiento: Restringido
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 71300000 Servicios de ingeniería
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1