588722-2025 - Wettbewerb
Belgien – Technische Kontrolle – Raamovereenkomst verplichte keuringen installaties
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRaamovereenkomst verplichte keuringen installaties
BeschreibungRaamovereenkomst voor de verplichte keuring van de installaties (laagspanning, hoogspanning, liften, zonnepanelen, verwarmingsinstallatie, gasdetectie, rookkoepels en branddetectie).
Interne KennungSGB - 2025-07-001
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71631000 Technische Kontrolle
5. Los
LosLOT-0001
TitelSGB - 2025-07-001 - 1
BeschreibungRaamovereenkomst voor de verplichte keuring van de installaties (laagspanning, hoogspanning, liften, zonnepanelen, verwarmingsinstallaties, gasdetectie, rookkoepels en branddetectie).
Interne Kennung1