See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa, przedłużenie, aktualizacja oraz wsparcie dla licencji użytkowanych w OPI PIB (II tura)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa, przedłużenie, aktualizacja oraz wsparcie licencji użytkowanych w OPI PIB. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w załączniku nr 1 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 404353-2026
Interne Kennung: DZ.250.263.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Przetarg nieograniczony ze skróconym terminem składania ofert zgodnie z art. 138 ust. 2 pkt 1) ustawy Prawo zamówień publicznych. W dniu 10.04.2026 r. Zamawiający opublikował wstępne ogłoszenie informacyjne nr 70/2026 247218-2026, które zgodnie z ustawą Prawo zamówień publicznych daje prawo do skorzystania z krótszego terminu składania ofert – 15 dni. Jest to uprawnienie wynikające wprost z ustawy. Zgodnie z dotychczasową wiedzą Zamawiającego skrócenie terminu składania ofert nie wpływa negatywnie na zachowanie zasady uczciwej konkurencji wśród Wykonawców. Wyznaczony termin pozwala w pełni na zapoznanie się z dokumentacją postępowania, ewentualne zwrócenie się do Zamawiającego z prośbą o udzielenie wyjaśnień oraz umożliwia Wykonawcom złożenie oferty w terminie wyznaczonym przez Zamawiającego. Tym samym mając na uwadze charakter przedmiotowego zamówienia za spełnione należy uznać przesłanki, od których zależy możliwość skorzystania z uprawnienia do skrócenia terminu składania ofert na podstawie art. 138 ust. 2 pkt 1) ustawy Prawo zamówień publicznych.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software, 72268000 Bereitstellung von Software, 72266000 Software-Beratung
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: oprogramowanie do tworzenia whiteboardów dla zespołu rozproszonego
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w załączniku nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: część B
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72268000 Bereitstellung von Software, 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software, 72266000 Software-Beratung
Los: LOT-0004
Titel: oprogramowanie do rozbudowanej analizy jakościowej dużych zbiorów danych tekstowych, graficznych, audio i video
Interne Kennung: część D
Los: LOT-0005
Titel: oprogramowanie do projektowania interfejsów użytkownika
Interne Kennung: część E
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje Prawo opcji w zakresie dostawy licencji Figma Plan Organization wraz ze wparciem i dostępnością aktualizacji od 1- do 10 stanowisk Full seat, od 1- do 5 stanowisk Dev seat oraz od 1- do 2 stanowisk Collab seat lub dostawa oprogramowania równoważnego
Los: LOT-0006
Titel: oprogramowanie do testowania aplikacji internetowych i mobilnych
Interne Kennung: część F
Los: LOT-0008
Titel: oprogramowanie do automatyzacji procesów i budowy aplikacji biznesowych
Interne Kennung: część H
Los: LOT-0009
Titel: oprogramowanie do prowadzenia spotkań online i wideokonferencji
Interne Kennung: część I