588739-2026 - Wettbewerb
Belgien – Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen – Studie van de N382 Wielsbeke – bouw van een fietstunnel en aanpassen van de wegen in de directe omgeving.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelStudie van de N382 Wielsbeke – bouw van een fietstunnel en aanpassen van de wegen in de directe omgeving.
Beschreibung1. een update van de bestaande projectnota naar de huidige normen en noden, rekening houdend met de optie om afslagvakken aan te leggen; 2. de opmaak van de studie van de grondmechanica en stabiliteit en de stabiliteitsplannen van de fietserstunnel; 3. de opmaak van de onteigeningsplannen en de noodzakelijke documenten voor het onteigeningsbesluit; 4. de opmaak van het volledig dossier voor de aanvraag van de omgevingsvergunning incl. bemaling; 5. de opmaak van het aanbestedingsdossier.
Interne KennungWWV/INV/N382/16/S2
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
LosLOT-0001
TitelWWV/INV/N382/16/S2 - 1
BeschreibungHet voorwerp van de opdracht is: 1. een update van de bestaande projectnota naar de huidige normen en noden, rekening houdend met de optie om afslagvakken aan te leggen; 2. de opmaak van de studie van de grondmechanica en stabiliteit en de stabiliteitsplannen van de fietserstunnel; 3. de opmaak van de onteigeningsplannen en de noodzakelijke documenten voor het onteigeningsbesluit; 4. de opmaak van het volledig dossier voor de aanvraag van de omgevingsvergunning incl. bemaling; 5. de opmaak van het aanbestedingsdossier.
Interne Kennung1
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: WWV/INV/N382/16/S2
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71000000 Architectural, construction, engineering and inspection services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: WWV/INV/N382/16/S2 - 1
Internal identifier: 1