2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa energii elektrycznej oraz zakup nadwyżki (odkup) energii elektrycznej w okresie 2027 r. – 2028 r. dla Portu Lotniczego Poznań – Ławica
Beschreibung: Dostawa energii elektrycznej oraz zakup nadwyżki (odkup) energii elektrycznej w okresie 2027 r. – 2028 r. dla Portu Lotniczego Poznań – Ławica - OPZ - zał. nr 1 do SWZ
Interne Kennung: 51/PZP/2026/AS
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Dostawa energii elektrycznej oraz zakup nadwyżki (odkup) energii elektrycznej w okresie 2027 r. – 2028 r. dla Portu Lotniczego Poznań – Ławica - OPZ zał. nr 1 do SWZ