2. Verfahren
Verfahren
Titel: Hygiëne- en luierboxen
Beschreibung: Met deze aanbesteding beoogt het Maastricht UMC+ één Opdrachtnemer te contracteren voor de huur van hygiëne- en luierboxen inclusief bijbehorende dienstverlening, waarmee gedurende de contractperiode een duurzame en betrouwbare samenwerkingsrelatie wordt aangegaan. Maximaal 136.400 wisselingen.
Interne Kennung: EA-2026-205
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85142300 Hygienedienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33700000 Körperpflegeprodukte
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Het leveren van toiletbrilreiniger, maandverband- en tampondispensers, shampoo/douchegel dispensers en luchtverfrissers, inclusief vulling en bijbehorende dienstverlening wordt als optie uitgevraagd. Daarnaast is er sprake van een verlengingsperiode van eenmaal 12 maanden.
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Hygiëne- en luierboxen
Identificador interno: EA-2026-205
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 85142300 Servicios de higiene
Clasificación adicional (cpv): 33700000 Productos para la higiene personal
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1
Opciones: