See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Levering van containerbehuizingen voor GFE-containers
Beschreibung: Irado is op zoek naar een vaste partner voor het leveren van enkele en dubbele containerbehuizingen voor GFE-minicontainers. Binnen de scope: De productie en levering van containerbehuizingen voor GFE- minicontainers op afroep; Het inbouwen van de toegangscontrolesystemen in de containerbehuizingen tijdens of na de fabricage op locatie van de fabrikant, danwel het voorbereiden van eventuele inbouw van de toegangscontrolesystemen; Afvoeren van oude containerbehuizingen; Optioneel: Levering van containerbehuizingen voor andere fracties.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zie Mercell
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34928480 Abfallcontainer und -körbe
5. Los
Los: LOT-0000
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Optioneel andere fracties
2. Procedimiento
Procedimiento
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Principales características del procedimiento: Zie Mercell
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 34928480 Contenedores y cubos de residuos y basura
5. Lote
Lote: LOT-0000
Opciones:
Descripción de las opciones: Optioneel andere fracties