2. Verfahren
Verfahren
Titel: Obsługa płatności bezgotówkowych przy wykorzystaniu Kart Płatniczych, BLIK, Pay By Link i Kart Flotowych w Systemie e-TOLL
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie przez Wykonawcę na rzecz Zamawiającego Usług: 1.1 całodobowej obsługi Transakcji dokonywanych przez Użytkowników przy wykorzystaniu następujących Metod Płatności: Kart Płatniczych (obsługiwanych także poprzez portfel płatniczy), BLIK, PBL, Kart Flotowych; 1.2 zapewnienia we wszystkich Punktach Dystrybucji niezbędnej Infrastruktury PDK umożliwiającej obsługę Transakcji; 1.3 świadczenia Usług Serwisowych: 1.3.1 Systemu Autoryzacyjno-Rozliczeniowego, 1.3.2 Infrastruktury PDK. 2. Szczegółowy zakres i warunki dotyczące realizacji zamówienia zawierają Projektowane postanowienia umowy stanowiące Załączniki nr 1 do SWZ, w tym opis przedmiotu zamówienia stanowiący Załącznik nr 1 do Projektowanych postanowień umowy, zwanych dalej „PPU”.
Interne Kennung: R/26/26/DPO/G
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66133000 Bearbeitung und Clearing
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość zastosowania prawa opcji. Prawem opcji jest: 1. możliwość zwiększenia przez Zamawiającego maksymalnej wartości Usług świadczonych w ramach Umowy poprzez zwiększenie całkowitego maksymalnego wynagrodzenia Wykonawcy podanego w dniu zawarcia Umowy w § 4 ust. 1 Umowy, przy czym łączna suma o jaką Zamawiający może zwiększyć całkowite maksymalne wynagrodzenie Wykonawcy, o którym mowa w § 4 ust. 1 Umowy, nie może przekroczyć 53% tego wynagrodzenia. 2. Sposób skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji określony został w § 2 PPU.