2. Verfahren
Verfahren
Titel: Izrada glavnih projekata s ishođenjem građevinske dozvole te izvedbenih projekata za most preko rijeke Save na trasi spojne ceste (os 1) od DC232 do DC224 U Kratečkom s početkom u st 0+000,00 do st približno 0+895,00
Beschreibung: Izrada glavnih projekata s ishođenjem građevinske dozvole te izvedbenih projekata za most preko rijeke Save na trasi spojne ceste (os 1) od DC232 do DC224 U Kratečkom s početkom u st 0+000,00 do st približno 0+895,00
Interne Kennung: 1.138-400/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
5. Los
Los: LOT-0000