2. Verfahren
Verfahren
Titel: Gymnázium Havlíčkův Brod - tělocvična a multifunkční shromažďovací prostor - projektová dokumentace
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je provedení předdemoličního auditu a průzkumů, vyhotovení projektové dokumentace v rozsahu projektové dokumentace pro povolení stavby a projektové dokumentace pro provádění stavby. Vypracování plánu zajištění bezpečnosti a ochrany zdraví při práci na staveništi, zabezpečení činností koordinátora BOZP ve fázi přípravy stavby a výkon dozoru projektanta.
Interne Kennung: EZAK 172/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71317200 Dienstleistungen im Bereich Gesundheitsschutz und Sicherheit, 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros
5. Los
Los: LOT-0001