See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: ,,Dostawa formatek stalowych”
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa stalowych formatek pod pompy i wymienniki do systemu chłodzenia urządzeń technologicznych w laboratoriach w Centrum Zaawansowanych Materiałów i Technologii CEZAMAT. 2. Przedmiot zamówienia obejmuje elementy ze stali: - formatka stalowa 500x300x5mm - 6 szt., - formatka stalowa 300x300x5mm - 6 szt.
Interne Kennung: CEZAMAT/ZP33/WR/2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 14622000 Stahl
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa formatek stalowych
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w Załączniku nr 2 do Zaproszenia – Opis przedmiotu zamówienia