See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu informatycznego (laptopy, tablety, urządzenia wielofunkcyjne) do jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie.
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa sprzętu informatycznego (laptopy, tablety, urządzenia wielofunkcyjne) do jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. 2. Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia zawarte jest w dokumentach ,,Formularz opis przedmiotu zamówienia” - Załącznik nr 1 do SWZ, będące jednocześnie formularzami cenowymi.
Vorherige Bekanntmachung: 484674-2025
Interne Kennung: 180/2025/PN/DZP
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 - Dostawa sprzętu informatycznego (laptopy, tablety, urządzenia wielofunkcyjne) do jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie.
Interne Kennung: Część 1
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 - Dostawa sprzętu informatycznego (laptopy, tablety, urządzenia wielofunkcyjne) do jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie.
Interne Kennung: Część 2
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 - Dostawa sprzętu informatycznego (laptopy, tablety, urządzenia wielofunkcyjne) do jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie.
Interne Kennung: Część 3
Los: LOT-0004
Titel: Część 4 - Dostawa sprzętu informatycznego (laptopy, tablety, urządzenia wielofunkcyjne) do jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie.
Interne Kennung: Część 4
Los: LOT-0005
Titel: Część 5 - Dostawa sprzętu informatycznego (laptopy, tablety, urządzenia wielofunkcyjne) do jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie.
Interne Kennung: Część 5
Los: LOT-0006
Titel: Część 6 - Dostawa sprzętu informatycznego (laptopy, tablety, urządzenia wielofunkcyjne) do jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie.
Interne Kennung: Część 6
Los: LOT-0007
Titel: Część 7 - Dostawa sprzętu informatycznego (laptopy, tablety, urządzenia wielofunkcyjne) do jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie.
Interne Kennung: Część 7
Los: LOT-0008
Titel: Część 8 - Dostawa sprzętu informatycznego (laptopy, tablety, urządzenia wielofunkcyjne) do jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie.
Interne Kennung: Część 8
Los: LOT-0009
Titel: Część 9 - Dostawa sprzętu informatycznego (laptopy, tablety, urządzenia wielofunkcyjne) do jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie.
Interne Kennung: Część 9
Los: LOT-0010
Titel: Część 10 - Dostawa sprzętu informatycznego (laptopy, tablety, urządzenia wielofunkcyjne) do jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie.
Interne Kennung: Część 10
Los: LOT-0011
Titel: Część 11 - Dostawa sprzętu informatycznego (laptopy, tablety, urządzenia wielofunkcyjne) do jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie.
Interne Kennung: Część 11
Los: LOT-0012
Titel: Część 12 - Dostawa sprzętu informatycznego (laptopy, tablety, urządzenia wielofunkcyjne) do jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie.
Interne Kennung: Część 12
Los: LOT-0013
Titel: Część 13 - Dostawa sprzętu informatycznego (laptopy, tablety, urządzenia wielofunkcyjne) do jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie.
Interne Kennung: Część 13
Los: LOT-0014
Titel: Część 14 - Dostawa sprzętu informatycznego (laptopy, tablety, urządzenia wielofunkcyjne) do jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie.
Interne Kennung: Część 14