588865-2026 - Vorankündigung – Direktvergabe
Polen – Analysatoren – Dzierżawa dwóch analizatorów Cobas Pure firmy Roche
Freiwillige Ex-ante-Transparenzbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDzierżawa dwóch analizatorów Cobas Pure firmy Roche
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dzierżawa dwóch analizatorów Cobas Pure firmy Roche wraz z oprogramowaniem, posiadanych przez zamawiającego. Szczegółowe warunki realizacji zamówienia zostały określone w formularzu cenowym, formularzu parametrów wymaganych oraz projekcie umowy, stanowiącymi odpowiednio załączniki załącznik nr 2, 3 i 4 do zaproszenia do negocjacji.
Interne KennungDZP-382-30/26
VerfahrensartVerhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38434000 Analysatoren
5. Los
LosLOT-0001
Titeldzierżawa