588871-2026 - Ergebnis
Finnland – Bauarbeiten – Laihian uimahallin talotekniikkasaneeraus kokonaisurakkana
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Laihian uimahallin talotekniikkasaneeraus kokonaisurakkana
Beschreibung: Urakka sisältää Laihian uimahallin talotekniikkasaneeraustyöt. Urakassa uusitaan käyttöikänsä päässä olevaa talotekniikkaa. IV-konehuoneessa uusitaan kaksi (2) ilmanvaihtokonetta ja lisäksi kiinteistössä tehdään IV-kanavien ja päätelaitteiden muutoksia.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 2026-045898-LOT-0001