2. Verfahren
Verfahren
Titel: Inhuur medewerkers projectoffice en communicatie.
Beschreibung: Voor een beschrijving verwijzen wij u graag door naar de toegevoegde aanbestedingsdocumenten in de bijlagen. Voor een beschrijving verwijzen wij u graag door naar de toegevoegde aanbestedingsdocumenten in de bijlagen.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 75112000 Verwaltungsdienstleistungen für Unternehmenstätigkeit
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79000000 Dienstleistungen für Unternehmen: Recht, Marketing, Consulting, Einstellungen, Druck und Sicherheit
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Project Management Office
Beschreibung: Voor een beschrijving verwijzen wij u graag door naar de aanbestedingsdocumenten in de bijlagen.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Voor een beschrijving verwijzen wij u graag door naar de toegevoegde aanbestedingsdocumenten in de bijlagen.
Los: LOT-0002
Titel: Communicatiemedewerkers
Interne Kennung: 2