588877-2026 - Ergebnis
Rumänien – Maschinen für besondere land- oder forstwirtschaftliche Zwecke – Autocamion transport lemn cu remorca, în leasing financiar, NEAMT
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Autocamion transport lemn cu remorca, în leasing financiar, NEAMT
Beschreibung: Direcția Silvica Neamt doreste să achizitioneze un număr cert de 3 buc autocamioane de transport lemn cu remorca, în leasing financiar, conform specificațiilor caietului de sarcini. Numar zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor: 18. Autoritatea contractantă va răspunde in mod clar si compet tuturor solicitarilor de clarificari/informatii suplimentare cu 11 zile inainte de data limita stabilita pentru depunerea ofertelor. NOTA: Autoritatea contractanta nu este obligata sa raspunda solicitarilor de clarificari/ informatii suplimentare care nu au fost adresate in termenul stabilit la Sectiunea I.3 din Fisa de date a achizitiei
Interne Kennung: 6590/25.05.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 16600000 Maschinen für besondere land- oder forstwirtschaftliche Zwecke
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Default lot
Beschreibung: Directia Silvică Neamt doreste să achizitioneze în decurs de 36 luni până la 4 Autocamioane transport lemn cu remorca, din care un număr cert de 3 autocamioane transport lemn cu remorcă iar suplimentar, în conformitate cu prevederile art. 221, alin. 1, litera a din Legea nr. 98/2016 cu modificările și completările ulterioare și conform Instrucțiunii ANAP nr. 1/2021, autoritatea contractantă va putea suplimenta cantitatea cu o bucată.
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50110000 Reparatur und Wartung von Kraftfahrzeugen und zugehörigen Ausrüstungen, 66114000 Finanzierungs-Leasing