See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu laboratoryjnego.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu laboratoryjnego wykonana zgodnie ze wskazanymi przez Zamawiającego "Wymaganiami Technicznymi" zawartymi w załączniku nr 7 do SWZ. Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia postępowania o udzielenie zamówienia w całości lub w zakresie poszczególnych części (zadań), na podstawie art. 257 ustawy Pzp, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostaną mu przyznane.
Interne Kennung: nr sprawy 77/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie 1. Dostawa mechanicznej ugniatarki do smarów plastycznych.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa mechanicznej ugniatarki do smarów plastycznych., wykonana zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia określonym w „Wymaganiach Technicznych” stanowiących załącznik nr 7 do SWZ w ilości 1 kpl.
Interne Kennung: ZADANIE NR 1
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie 2. Dostawa przenośnego miernika przewodności elektrycznej paliw lotniczych.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa przenośnego miernika przewodności elektrycznej paliw lotniczych, wykonana zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia określonym w „Wymaganiach Technicznych” stanowiących załącznik nr 7 do SWZ w ilości 2 kpl.
Interne Kennung: ZADANIE NR 2
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie 3. Dostawa wirówki termostatowanej do oznaczania osadów śladowych w olejach smarowych.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa wirówki termostatowanej do oznaczania osadów śladowych w olejach smarowych, wykonana zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia określonym w „Wymaganiach Technicznych” stanowiących załącznik nr 7 do SWZ w ilości 1 kpl.
Interne Kennung: ZADANIE NR 3
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie 4. Dostawa wagi analitycznej.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa wagi analitycznej, wykonana zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia określonym w „Wymaganiach Technicznych” stanowiących załącznik nr 7 do SWZ w ilości 1 kpl.
Interne Kennung: ZADANIE NR 4
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie 5. Dostawa wirówki laboratoryjnej z wirnikiem kątowym na probówki 10 ml.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa wirówki laboratoryjnej z wirnikiem kątowym na probówki 10 ml, wykonana zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia określonym w „Wymaganiach Technicznych” stanowiących załącznik nr 7 do SWZ w ilości 1 kpl.
Interne Kennung: ZADANIE NR 5
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie 6. Dostawa zestawu API (zestawu do oznaczania zawartości dodatku zapobiegającego krystalizacji wody w paliwie lotniczym).
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa zestawu API (zestawu do oznaczania zawartości dodatku zapobiegającego krystalizacji wody w paliwie lotniczym), wykonana zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia określonym w „Wymaganiach Technicznych” stanowiących załącznik nr 7 do SWZ w ilości 2 kpl.
Interne Kennung: ZADANIE NR 6
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie 7. Dostawa analizatora czystości i zawodnienia paliwa lotniczego wraz z uniwersalnymi przejściówkami.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa analizatora czystości i zawodnienia paliwa lotniczego wraz z uniwersalnymi przejściówkami, wykonana zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia określonym w „Wymaganiach Technicznych” stanowiących załącznik nr 7 do SWZ w ilości 4 kpl.
Interne Kennung: ZADANIE NR 7
Los: LOT-0008
Titel: Zadanie 8. Dostawa stołu wyspowego ze zlewem ceramicznym.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa stołu wyspowego ze zlewem ceramicznym, wykonana zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia określonym w „Wymaganiach Technicznych” stanowiących załącznik nr 7 do SWZ w ilości 1 kpl.
Interne Kennung: ZADANIE NR 8
Los: LOT-0009
Titel: Zadanie 9. Dostawa automatu myjąco-dezynfekującego (zmywarka laboratoryjna duża).
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa automatu myjąco-dezynfekującego (zmywarka laboratoryjna duża), wykonana zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia określonym w „Wymaganiach Technicznych” stanowiących załącznik nr 7 do SWZ w ilości 1 kpl.
Interne Kennung: ZADANIE NR 9
Los: LOT-0010
Titel: Zadanie 10. Dostawa laboratoryjnego automatu myjąco – dezynfekującego (zmywarka laboratoryjna mała).
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa laboratoryjnego automatu myjąco – dezynfekującego (zmywarka laboratoryjna mała)., wykonana zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia określonym w „Wymaganiach Technicznych” stanowiących załącznik nr 7 do SWZ w ilości 1 kpl.
Interne Kennung: ZADANIE NR 10
2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa sprzętu laboratoryjnego.
Internal identifier: nr sprawy 77/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 38000000 Laboratory, optical and precision equipments (excl. glasses)
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: ZADANIE NR 1
Lot: LOT-0002
Internal identifier: ZADANIE NR 2
Lot: LOT-0003
Internal identifier: ZADANIE NR 3
Lot: LOT-0004
Internal identifier: ZADANIE NR 4
Lot: LOT-0005
Internal identifier: ZADANIE NR 5
Lot: LOT-0006
Internal identifier: ZADANIE NR 6
Lot: LOT-0007
Internal identifier: ZADANIE NR 7
Lot: LOT-0008
Internal identifier: ZADANIE NR 8
Lot: LOT-0009
Internal identifier: ZADANIE NR 9
Lot: LOT-0010
Internal identifier: ZADANIE NR 10