2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dobava strojne opreme za shranjevanje, arhiviranje in obdelavo podatkov v okviru projekta »Vzpostavitev nacionalne infrastrukture za Slovenski genom (1+MGenom-SI) – Vrhunska raziskovalna oprema (RI)«
Beschreibung: Predmet javnega naročila je dobava strojne opreme za shranjevanje, arhiviranje in obdelavo podatkov v okviru projekta »Vzpostavitev nacionalne infrastrukture za Slovenski genom (1+MGenom-SI) – Vrhunska raziskovalna oprema (RI)«.
Interne Kennung: 401-25/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48800000 Informationssysteme und Server
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30233000 Medienspeicher- und -lesegeräte
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 529380