2. Verfahren
Verfahren
Titel: Leveren van boodschappen op locaties
Beschreibung: Voorgenomen opdracht De Gezamenlijke Brandweer (GB) is voornemens een overeenkomst voor de levering van boodschappen ten behoeve van de (beroeps)brandweerkazernes binnen haar verzorgingsgebied rechtstreeks te gunnen aan Albert Heijn Zakelijk, gevestigd te Barendrecht, Nederland. De opdracht betreft een leveringsovereenkomst met een initiële looptijd van één (1) jaar, met de mogelijkheid deze aansluitend 9 maal met één (1) jaar te verlengen tot een maximum van 10 jaar. Motivering De Gezamenlijke Brandweer is voornemens deze opdracht te gunnen via een onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging als bedoeld in artikel 2.32, eerste lid, onder b, van de Aanbestedingswet 2012. Aan deze keuze ligt ten grondslag dat daadwerkelijke mededinging ontbreekt vanwege objectieve logistieke en feitelijke omstandigheden. De opdracht ziet op de bevoorrading van meerdere (beroeps)brandweerkazernes binnen het verzorgingsgebied van de Gezamenlijke Brandweer. Voor de bedrijfsvoering en de operationele paraatheid is het noodzakelijk dat de boodschappen dagelijks worden geleverd binnen het vaste tijdvenster van 07:30 uur tot 08:30 uur. Leveringen buiten dit tijdvenster zijn operationeel niet aanvaardbaar, omdat deze de continuïteit van de brandweerzorg en de beschikbaarheid van het personeel kunnen beïnvloeden. Voorafgaand aan dit voornemen heeft de Gezamenlijke Brandweer een zorgvuldige marktverkenning uitgevoerd en contact opgenomen met de haar bekende marktpartijen die actief zijn binnen dit marktsegment. Daarbij is onderzocht welke leveranciers in staat en bereid waren de gevraagde dienstverlening onder de gestelde functionele en logistieke voorwaarden te verzorgen. Uit deze marktverkenning is gebleken dat de benaderde leveranciers niet kunnen of willen voldoen aan de vereiste leveringsfrequentie, het verplichte leveringstijdvenster en de logistieke randvoorwaarden die voortvloeien uit het verzorgingsgebied van de Gezamenlijke Brandweer. Om die reden hebben deze marktpartijen aangegeven de opdracht niet te kunnen uitvoeren. De Gezamenlijke Brandweer concludeert op basis van de marktverkenning dat Albert Heijn Zakelijk de enige ondernemer is die aantoonbaar in staat én bereid is de opdracht overeenkomstig alle gestelde eisen uit te voeren. Er is derhalve geen redelijk alternatief of substituut beschikbaar waarmee de continuïteit en betrouwbaarheid van de bevoorrading van de brandweerkazernes kunnen worden gewaarborgd. De afwezigheid van mededinging is het gevolg van objectieve logistieke en feitelijke omstandigheden en niet van een kunstmatige beperking van de voorwaarden van de opdracht. De gestelde eisen zijn uitsluitend opgenomen voor zover deze noodzakelijk en proportioneel zijn om de continuïteit van de operationele brandweerzorg te waarborgen. Bezwaartermijn Met deze aankondiging stelt de Gezamenlijke Brandweer marktpartijen in de gelegenheid kennis te nemen van het voorgenomen gunningsbesluit en de daaraan ten grondslag liggende motivering. Ondernemingen die van mening zijn dat zij eveneens in staat zijn de opdracht overeenkomstig alle gestelde functionele en logistieke eisen uit te voeren, dan wel bezwaar hebben tegen de voorgenomen toepassing van de onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging, worden verzocht uiterlijk 26-08-2026 om 12:00 uur een gemotiveerd bezwaar in te dienen via Mercell of per e-mail aan klachten@gez- brandweer.nl, ter attentie van R. Köhler, Senior Inkoper. Een bezwaar dient gemotiveerd uiteen te zetten waarom de indiener van oordeel is dat niet is voldaan aan de voorwaarden voor toepassing van de onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging, dan wel waarom de indiener in staat is de opdracht overeenkomstig alle gestelde functionele, logistieke en operationele eisen uit te voeren. Na afloop van de hiervoor genoemde termijn wordt ervan uitgegaan dat geen bezwaren bestaan tegen de voorgenomen gunning. Indien binnen deze termijn geen gemotiveerd bezwaar is ontvangen, dan wel een ingediend bezwaar niet leidt tot een ander oordeel, is de Gezamenlijke Brandweer gerechtigd de opdracht definitief te gunnen aan Albert Heijn Zakelijk. Het indienen van een bezwaar schort de voorgenomen gunning niet automatisch op. De Gezamenlijke Brandweer zal een tijdig en deugdelijk gemotiveerd bezwaar zorgvuldig beoordelen alvorens een definitief gunningsbesluit te nemen.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 60000000 Transport- und Beförderungsdienstleistungen (außer Abfalltransport), 60100000 Straßentransport/-beförderung
5. Los
Los: LOT-0000
2. Procedimiento
Procedimiento
Tipo de procedimiento: Negociado sin convocatoria de licitación previa
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Naturaleza complementaria del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines
Clasificación adicional (cpv): 60000000 Servicios de transporte (excluido el transporte de residuos), 60100000 Servicios de transporte por carretera
5. Lote
Lote: LOT-0000