See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu medycznego jednorazowego użytku
Beschreibung: Dostawa sprzętu medycznego jednorazowego użytku
Interne Kennung: DZPZ.26.11.1.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Tępa igła do nabierania leków - cz. 1
Beschreibung: Tępa igła do nabierania leków - cz. 1
Los: LOT-0002
Titel: Igły do biopsji półautomatycznej - cz.2
Beschreibung: Igły do biopsji półautomatycznej - cz.2
Los: LOT-0003
Titel: Igły do biopsji – Zadanie nr 3
Beschreibung: Igły do biopsji – Zadanie nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Igły do pobierania leku cytostatycznego z ampułki z filtrem wewnętrznym – Zadanie nr 4
Beschreibung: Igły do pobierania leku cytostatycznego z ampułki z filtrem wewnętrznym – Zadanie nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Igła iniekcyjna Zadanie nr 5
Beschreibung: Igła iniekcyjna Zadanie nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Dzierżawa urządzenia do biopsji mammotomicznej piersi pod kontrola USG – Zadanie nr 6
Beschreibung: Dzierżawa urządzenia do biopsji mammotomicznej piersi pod kontrola USG – Zadanie nr 6
Los: LOT-0007
Titel: Igła do lokalizacji, oznakowania miejsca guza – Zadanie nr 7
Beschreibung: Igła do lokalizacji, oznakowania miejsca guza – Zadanie nr 7
Los: LOT-0008
Titel: Rękawice foliowe – Zadanie 8
Beschreibung: Rękawice foliowe – Zadanie 8
Los: LOT-0009
Titel: Rękawice chirurgiczne do chirurgii inwazyjnej – Zadanie 9
Beschreibung: Rękawice chirurgiczne do chirurgii inwazyjnej – Zadanie 9
Los: LOT-0010
Titel: Rękawice do rozpuszczania leków cytostatycznych – Zadanie 10
Beschreibung: Rękawice do rozpuszczania leków cytostatycznych – Zadanie 10
Los: LOT-0011
Titel: Rękawice nitrylowe – Zadanie 11
Beschreibung: Rękawice nitrylowe – Zadanie 11
Los: LOT-0012
Titel: Rękawice nitrylowe – Zadanie 12
Beschreibung: Rękawice nitrylowe – Zadanie 12
Los: LOT-0013
Titel: Rękawice nitrylowe –– Zadanie nr 13
Beschreibung: Rękawice nitrylowe –– Zadanie nr 13
Los: LOT-0014
Titel: Rękawice diagnostyczne, wzmacniane – Zadanie 14
Beschreibung: Rękawice diagnostyczne, wzmacniane – Zadanie 14
Los: LOT-0015
Titel: Testy do wykrywania odpływu wód płodowych – Zadanie 15
Beschreibung: Testy do wykrywania odpływu wód płodowych – Zadanie 15
Los: LOT-0016
Titel: Test ciążowy –– Zadanie nr 16
Beschreibung: Test ciążowy –– Zadanie nr 16
Los: LOT-0017
Titel: rurki intubacyjne – Zadanie nr 17
Beschreibung: rurki intubacyjne – Zadanie nr 17
Los: LOT-0018
Titel: Rurki intubacyjne zbrojone – Zadanie nr 18
Beschreibung: Rurki intubacyjne zbrojone – Zadanie nr 18
Los: LOT-0019
Titel: rurka intubacyjna donosowa profilowana – Zadanie nr 19
Beschreibung: rurka intubacyjna donosowa profilowana – Zadanie nr 19
Los: LOT-0020
Titel: Rurka intubacyjna do mikrochirurgii Zadanie nr 20
Beschreibung: Rurka intubacyjna do mikrochirurgii Zadanie nr 20
Los: LOT-0021
Titel: Rurka intubacyjna polarna Zadanie nr 21
Beschreibung: Rurka intubacyjna polarna Zadanie nr 21
Los: LOT-0022
Titel: Rurka intubacyjna do zabiegów z użyciem lasera – Zadanie nr 22
Beschreibung: Rurka intubacyjna do zabiegów z użyciem lasera – Zadanie nr 22
Los: LOT-0023
Titel: Rurki tracheotomijne silikonowe z wymiennikiem ciepła i wilgoci – Zadanie nr 23
Beschreibung: Rurki tracheotomijne silikonowe z wymiennikiem ciepła i wilgoci – Zadanie nr 23
Los: LOT-0024
Titel: Rurki tracheostomijne o regulowanym położeniu – Zadanie nr 24
Beschreibung: Rurki tracheostomijne o regulowanym położeniu – Zadanie nr 24
Los: LOT-0025
Titel: Rurka tracheostomijna bez mankietu Zadanie nr 25
Beschreibung: Rurka tracheostomijna bez mankietu Zadanie nr 25
Los: LOT-0026
Titel: rurka tracheostomijna zbrojona z ruchomym szyldem, długa – zadanie nr 26
Beschreibung: rurka tracheostomijna zbrojona z ruchomym szyldem, długa – zadanie nr 26
Los: LOT-0027
Titel: rurka tracheostomijna zbrojona z ruchomym szyldem – zadanie nr 27
Beschreibung: rurka tracheostomijna zbrojona z ruchomym szyldem – zadanie nr 27
Los: LOT-0028
Titel: Rurki ustnogardłowe – Zadanie nr 28
Beschreibung: Rurki ustnogardłowe – Zadanie nr 28
Los: LOT-0029
Titel: Prowadnice do trudnej intubacji wielorazowego użytku – Zadanie nr 29
Beschreibung: Prowadnice do trudnej intubacji wielorazowego użytku – Zadanie nr 29
Los: LOT-0030
Titel: Prowadnice do rurek intubacyjnych 1 x użytku – Zadanie nr 30
Beschreibung: Prowadnice do rurek intubacyjnych 1 x użytku – Zadanie nr 30
Los: LOT-0031
Titel: Szczoteczki do mycia rurek tracheostomijnych Zadanie nr 31
Beschreibung: Szczoteczki do mycia rurek tracheostomijnych Zadanie nr 31
Los: LOT-0032
Titel: Szczotki chirurgiczne – Zadanie nr 32
Beschreibung: Szczotki chirurgiczne – Zadanie nr 32
Los: LOT-0033
Titel: Porty naczyniowe Zadanie nr 33
Beschreibung: Porty naczyniowe Zadanie nr 33
Los: LOT-0034
Titel: System Rampa – Zadanie nr 34
Beschreibung: System Rampa – Zadanie nr 34
Los: LOT-0035
Titel: Łącznik bezigłowy – Zadanie nr 35
Beschreibung: Łącznik bezigłowy – Zadanie nr 35
Haupteinstufung (cpv): 33000000 Medizinische Ausrüstungen, Arzneimittel und Körperpflegeprodukte
Los: LOT-0036
Titel: Łącznik martwa przestrzeń – Zadanie nr 36
Beschreibung: Łącznik martwa przestrzeń – Zadanie nr 36
Los: LOT-0037
Titel: Maski krtaniowe – Zadanie nr 37
Beschreibung: Maski krtaniowe – Zadanie nr 37
Los: LOT-0038
Titel: Maski pełnotwarzowe do wentylacji– Zadanie nr 38
Beschreibung: Maski pełnotwarzowe do wentylacji– Zadanie nr 38
Los: LOT-0039
Titel: Maska ustnonosowa– Zadanie nr 39
Beschreibung: Maska ustnonosowa– Zadanie nr 39
Los: LOT-0040
Titel: Maski ustnonosowe do wentylacji– Zadanie nr 40
Beschreibung: Maski ustnonosowe do wentylacji– Zadanie nr 40
Los: LOT-0041
Titel: Przyrząd do pompy Infusomat Space Line zadanie nr 41
Beschreibung: Przyrząd do pompy Infusomat Space Line zadanie nr 41
Los: LOT-0042
Titel: przyrządy do infuzji płynów infuzyjnych światłoczułych – Zadanie nr 42
Beschreibung: przyrządy do infuzji płynów infuzyjnych światłoczułych – Zadanie nr 42
Los: LOT-0043
Titel: Dreny medyczne i łączniki – Zadanie nr 43
Beschreibung: Dreny medyczne i łączniki – Zadanie nr 43
Los: LOT-0044
Titel: Dreny do odsysania z pola – Zadanie nr 44
Beschreibung: Dreny do odsysania z pola – Zadanie nr 44
Los: LOT-0045
Titel: Dreny do pompy histeroskopowej – Zadanie nr 45
Beschreibung: Dreny do pompy histeroskopowej – Zadanie nr 45
Los: LOT-0046
Titel: Dreny do irygacji do posiadanego przez Szpital ogrzewacza Fluido Irigation – Zadanie 46
Beschreibung: Dreny do irygacji do posiadanego przez Szpital ogrzewacza Fluido Irigation – Zadanie 46
Los: LOT-0047
Titel: Dreny przedłużające do szybkiego podawania płynów typu Heidelberger Zadanie nr 47
Beschreibung: Dreny przedłużające do szybkiego podawania płynów typu Heidelberger Zadanie nr 47
Los: LOT-0048
Titel: Zestaw do nebulizacji pacjentów zaintubowanych – Zadanie nr 48
Beschreibung: Zestaw do nebulizacji pacjentów zaintubowanych – Zadanie nr 48
Los: LOT-0049
Titel: Zestaw do nebulizacji dla pacjenta wentylowanego przez rurkę intubacyjną Zadanie nr 49
Beschreibung: Zestaw do nebulizacji dla pacjenta wentylowanego przez rurkę intubacyjną Zadanie nr 49
Los: LOT-0050
Titel: Zestawy do podawania leków podskórnie Zadanie 50
Beschreibung: Zestawy do podawania leków podskórnie Zadanie 50
Los: LOT-0051
Titel: Zestawy do lewatywy – Zadanie nr 51
Beschreibung: Zestawy do lewatywy – Zadanie nr 51
Los: LOT-0052
Titel: Zestaw do pomiaru diurezy – Zadanie nr 52
Beschreibung: Zestaw do pomiaru diurezy – Zadanie nr 52
Los: LOT-0053
Titel: Zestawy do infuzji leków cytostatycznych – Zadanie nr 53
Beschreibung: Zestawy do infuzji leków cytostatycznych – Zadanie nr 53
Los: LOT-0054
Titel: Zestaw do hemodializy – Zadanie nr 54
Beschreibung: Zestaw do hemodializy – Zadanie nr 54
Los: LOT-0055
Titel: Zestaw do hemodializy permanentny – Zadanie nr 55
Beschreibung: Zestaw do hemodializy permanentny – Zadanie nr 55
Los: LOT-0056
Titel: Zestawy do nefrostomii i cystostomii– Zadanie nr 56
Beschreibung: Zestawy do nefrostomii i cystostomii– Zadanie nr 56
Los: LOT-0057
Titel: Zestawy do kaniulacji dużych naczyń – Zadanie 57
Beschreibung: Zestawy do kaniulacji dużych naczyń – Zadanie 57
Los: LOT-0058
Titel: Zestaw do kaniulacji dużych naczyń – Zadanie nr 58
Beschreibung: Zestaw do kaniulacji dużych naczyń – Zadanie nr 58
Los: LOT-0059
Titel: Zestawy do kaniulacji dużych naczyń – Zadanie 59
Beschreibung: Zestawy do kaniulacji dużych naczyń – Zadanie 59
Los: LOT-0060
Titel: Zestaw do kaniulacji tętnic – zadanie nr 60
Beschreibung: Zestaw do kaniulacji tętnic – zadanie nr 60
Los: LOT-0061
Titel: Zestaw do znieczulenia zewnątrzoponowego – zadanie nr 61
Beschreibung: Zestaw do znieczulenia zewnątrzoponowego – zadanie nr 61
Los: LOT-0062
Titel: Zestaw uniwersalny do przetaczania płynów infuzyjnych do pompy infuzyjnej Sapphire –– Zadanie nr 62
Beschreibung: Zestaw uniwersalny do przetaczania płynów infuzyjnych do pompy infuzyjnej Sapphire –– Zadanie nr 62
Los: LOT-0063
Titel: Zgłębniki żołądkowe– Zadanie nr 63
Beschreibung: Zgłębniki żołądkowe– Zadanie nr 63
Los: LOT-0064
Titel: Zgłębnik żołądkowy, silikonowy Zadanie nr 64
Beschreibung: Zgłębnik żołądkowy, silikonowy Zadanie nr 64
Los: LOT-0065
Titel: Zgłębnik nosowojelitowy z obciążnikiem Zadanie nr 65
Beschreibung: Zgłębnik nosowojelitowy z obciążnikiem Zadanie nr 65
Los: LOT-0066
Titel: Sondy żywieniowe – Zadanie 66
Beschreibung: Sondy żywieniowe – Zadanie 66
Los: LOT-0067
Titel: Sondy do żywienia Zadanie 67
Beschreibung: Sondy do żywienia Zadanie 67
Los: LOT-0068
Titel: Układy oddechowe noworodkowe Fisher&Paykel – Zadanie nr 68
Beschreibung: Układy oddechowe noworodkowe Fisher&Paykel – Zadanie nr 68
Los: LOT-0069
Titel: Układ oddechowy do Mindray – Zadanie nr 69
Beschreibung: Układ oddechowy do Mindray – Zadanie nr 69
Los: LOT-0070
Titel: układ oddechowy Vapoterm – Zadanie nr 70
Beschreibung: układ oddechowy Vapoterm – Zadanie nr 70
Los: LOT-0071
Titel: Układy oddechowe do respiratora TRILOGY EVO/TRYLOGY 202 Zadanie nr 71
Beschreibung: Układy oddechowe do respiratora TRILOGY EVO/TRYLOGY 202 Zadanie nr 71
Los: LOT-0072
Titel: Filtry antybakteryjne – Zadanie nr 72
Beschreibung: Filtry antybakteryjne – Zadanie nr 72
Los: LOT-0073
Titel: Filtry do aparatu Ambulanc Zadanie 73
Beschreibung: Filtry do aparatu Ambulanc Zadanie 73
Los: LOT-0074
Titel: Filtr z ustnikiem do znieczulenia wziewnego – Zadanie nr 74
Beschreibung: Filtr z ustnikiem do znieczulenia wziewnego – Zadanie nr 74
Los: LOT-0075
Titel: Wkłady do strzykawki automatycznej Medrad Arterion Mark 7– Zadanie nr 75
Beschreibung: Wkłady do strzykawki automatycznej Medrad Arterion Mark 7– Zadanie nr 75
Los: LOT-0076
Titel: Filtry do inkubatora Air Incu i Atom – Zadanie nr 76
Beschreibung: Filtry do inkubatora Air Incu i Atom – Zadanie nr 76
Los: LOT-0077
Titel: wkłady do ssaka Vario – Zadanie nr 77
Beschreibung: wkłady do ssaka Vario – Zadanie nr 77
Los: LOT-0078
Titel: Wkłady do ssaka Serres – Zadanie nr 78
Beschreibung: Wkłady do ssaka Serres – Zadanie nr 78
Los: LOT-0079
Titel: wkład workowy 3L – Zadanie nr 79
Beschreibung: wkład workowy 3L – Zadanie nr 79
Los: LOT-0080
Titel: Wkład workowy do ssaka Zadanie nr 80
Beschreibung: Wkład workowy do ssaka Zadanie nr 80
Los: LOT-0081
Titel: Cewniki Dufoura – Zadanie nr 81
Beschreibung: Cewniki Dufoura – Zadanie nr 81
Los: LOT-0082
Titel: Cewnik Pezzera – Zadanie nr 82
Beschreibung: Cewnik Pezzera – Zadanie nr 82
Los: LOT-0083
Titel: Pojemnik na skrawki – Zadanie nr 83
Beschreibung: Pojemnik na skrawki – Zadanie nr 83
Los: LOT-0084
Titel: Pojemniki do pobierania próbek wydzieliny z drzewa oskrzelowego Zadanie 84
Beschreibung: Pojemniki do pobierania próbek wydzieliny z drzewa oskrzelowego Zadanie 84
Los: LOT-0085
Titel: Kaniule dożylne bezpieczne do wkłuć obwodowych– Zadanie 85
Beschreibung: Kaniule dożylne bezpieczne do wkłuć obwodowych– Zadanie 85
Los: LOT-0086
Titel: System pobierania leków z buteleczek – Zadanie nr 86
Beschreibung: System pobierania leków z buteleczek – Zadanie nr 86
Los: LOT-0087
Titel: Opaski do rurek tracheostomijnych – Zadanie nr 87
Beschreibung: Opaski do rurek tracheostomijnych – Zadanie nr 87
Los: LOT-0088
Titel: Przetworniki do pomiaru ciśnienia tętniczego metodą krwawą – Zadanie nr 88
Beschreibung: Przetworniki do pomiaru ciśnienia tętniczego metodą krwawą – Zadanie nr 88
Los: LOT-0089
Titel: Okulary noworodkowe – Zadanie nr 89
Beschreibung: Okulary noworodkowe – Zadanie nr 89
Los: LOT-0090
Titel: Mankiety jednorazowe – Zadanie 90
Beschreibung: Mankiety jednorazowe – Zadanie 90
Los: LOT-0091
Titel: Czujniki SpO2 – Zadanie 91
Beschreibung: Czujniki SpO2 – Zadanie 91
Los: LOT-0092
Titel: elektrody do defibrylatora LifePak Zadanie nr 92
Beschreibung: elektrody do defibrylatora LifePak Zadanie nr 92
Los: LOT-0093
Titel: Worki stomijne i urostomijne – Zadanie nr 93
Beschreibung: Worki stomijne i urostomijne – Zadanie nr 93
Los: LOT-0094
Titel: Sensory do oksymetru mózgowego – Zadanie nr 94
Beschreibung: Sensory do oksymetru mózgowego – Zadanie nr 94
Los: LOT-0095
Titel: Katetery moczowodowe – Zadanie nr 95
Beschreibung: Katetery moczowodowe – Zadanie nr 95
Los: LOT-0096
Titel: Mieszek do samoczynnego odsysania – Zadanie nr 96
Beschreibung: Mieszek do samoczynnego odsysania – Zadanie nr 96
Los: LOT-0097
Titel: Introducery – Zadanie nr 97
Beschreibung: Introducery – Zadanie nr 97
Los: LOT-0098
Titel: Rury karbowane do aparatów do znieczulania– Zadanie nr 98
Beschreibung: Rury karbowane do aparatów do znieczulania– Zadanie nr 98
Los: LOT-0099
Titel: Drenaż jamy opłucnej – Zadanie nr 99
Beschreibung: Drenaż jamy opłucnej – Zadanie nr 99
Los: LOT-0100
Titel: Marker skórny – Zadanie 100
Beschreibung: Marker skórny – Zadanie 100
Los: LOT-0101
Titel: Przedłużka wysokociśnieniowa– Zadanie nr 101
Beschreibung: Przedłużka wysokociśnieniowa– Zadanie nr 101
Los: LOT-0102
Titel: MANKIETY JEDNORAZOWE DO POMIARU CIŚNIENIA Zadanie nr 102
Beschreibung: MANKIETY JEDNORAZOWE DO POMIARU CIŚNIENIA Zadanie nr 102
Los: LOT-0103
Titel: Ustnik do spirometru– Zadanie nr 103
Beschreibung: Ustnik do spirometru– Zadanie nr 103
Los: LOT-0104
Titel: Prowadnik naczyniowy hydrofilny – Zadanie nr 104
Beschreibung: Prowadnik naczyniowy hydrofilny – Zadanie nr 104
Los: LOT-0105
Titel: Elektrody do neuronawigacji nerwu krtaniowego – Zadanie nr 105
Beschreibung: Elektrody do neuronawigacji nerwu krtaniowego – Zadanie nr 105
Los: LOT-0106
Titel: Katetery moczowodowe typ XRAY – Zadanie nr 106
Beschreibung: Katetery moczowodowe typ XRAY – Zadanie nr 106
Los: LOT-0107
Titel: Akcesoria do aparatu Aivo 3 do nieinwazyjnego wspomagania oddechu – Zadanie nr 107
Beschreibung: Akcesoria do aparatu Aivo 3 do nieinwazyjnego wspomagania oddechu – Zadanie nr 107
Los: LOT-0108
Titel: Komory do nebulizacji – Zadanie nr 108
Beschreibung: Komory do nebulizacji – Zadanie nr 108
Los: LOT-0109
Titel: Żele do USG – Zadanie nr 109
Beschreibung: Żele do USG – Zadanie nr 109
Los: LOT-0110
Titel: Worki do ochrony leków przy chemioterapii – Zadanie nr 110
Beschreibung: Worki do ochrony leków przy chemioterapii – Zadanie nr 110
Los: LOT-0111
Titel: Zestawy padów do hipotermii terapeutycznej – Zadanie nr 111
Beschreibung: Zestawy padów do hipotermii terapeutycznej – Zadanie nr 111
Los: LOT-0112
Titel: Ostrze do Dermatonu –– Zadanie nr 112
Beschreibung: Ostrze do Dermatonu –– Zadanie nr 112
Los: LOT-0113
Titel: Filiformy do rozszerzadeł – Zadanie 113
Beschreibung: Filiformy do rozszerzadeł – Zadanie 113
Los: LOT-0114
Titel: Miski do mycia chorych jednorazowego użytku – Zadanie nr 114
Beschreibung: Miski do mycia chorych jednorazowego użytku – Zadanie nr 114
Los: LOT-0115
Titel: Wzierniki jednorazowego użytku do otoskopu Zadanie nr 115
Beschreibung: Wzierniki jednorazowego użytku do otoskopu Zadanie nr 115
Los: LOT-0116
Titel: Rozcinacz zaciskaczy pępowiny Zadanie 116
Beschreibung: Rozcinacz zaciskaczy pępowiny Zadanie 116
Los: LOT-0117
Titel: Jednorazowy system do kontrolowanej zbiórki stolca Zadanie nr 117
Beschreibung: Jednorazowy system do kontrolowanej zbiórki stolca Zadanie nr 117
Los: LOT-0118
Titel: Łącznik Y do rur jednorazowych do respiratora Zadanie nr 118
Beschreibung: Łącznik Y do rur jednorazowych do respiratora Zadanie nr 118
Los: LOT-0119
Titel: Akcesoria do pomiaru rzutu serca metodą PICCO Zadanie nr 119
Beschreibung: Akcesoria do pomiaru rzutu serca metodą PICCO Zadanie nr 119
Los: LOT-0120
Titel: Stopery do uszu – Zadanie nr 120
Beschreibung: Stopery do uszu – Zadanie nr 120
Los: LOT-0121
Titel: Kraniki z systemem zamkniętym – zadanie nr 121
Beschreibung: Kraniki z systemem zamkniętym – zadanie nr 121