588947-2026 - Ergebnis
Rumänien – Router für Netzwerke – Acord-cadru furnizare Routere de retea
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Acord-cadru furnizare Routere de retea
Beschreibung: Acordul-cadru are ca obiect achizitionarea de routere de retea pe 7 loturi, pentru o perioadă de 4 ani, cu reluarea competitiei. Lotul 1 - Router datacenter tip 1 Lotul 2 - Router datacenter tip 2 Lotul 3 - Router datacenter tip 3 Lotul 4 - Router datacenter tip 4 Lotul 5 - Router datacenter tip 5 Lotul 6 - Router voice GW tip 1 Lotul 7 - Router voice GW tip 2 Cantitățile minime și maxime ale acordului cadru, cantitățile minime și maxime ale contractului subsecvent și specificațiile tehnice ale produselor se regăsesc în caietul de sarcini. Numarul de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor: 17 zile. Autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificari in a 11-a zi inainte de data limita de depunere a ofertelor.
Interne Kennung: 4265965/A4272/4
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32413100 Router für Netzwerke
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Router datacenter tip 1
Beschreibung: Achizitia de Routere de retea datacenter tip 1 Cantitati minime/maxime acord-cadru : 80/360 bucati Cantitati minime/maxime contract subsecvent : 7/115 bucati Valoarea estimata a celui mai mare contract subsecvent este de 65.046.764,56 lei fara TVA Garantia de participare : 650.467,64 lei
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Router datacenter tip 2
Beschreibung: Achizitia de Routere de retea datacenter tip 2 Cantitati minime/maxime acord-cadru : 40/300 bucati Cantitati minime/maxime contract subsecvent : 5/91 bucati Valoarea estimata a celui mai mare contract subsecvent este de 18.511.400,20 lei fara TVA Garantia de participare : 185.114,00 lei
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Router datacenter tip 3
Beschreibung: Achizitia de Routere de retea datacenter tip 3 Cantitati minime/maxime acord-cadru : 60/480 bucati Cantitati minime/maxime contract subsecvent : 10/223 bucati Valoarea estimata a celui mai mare contract subsecvent este de 39.193.062,61 lei fara TVA Garantia de participare : 391.930,62 lei
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Router datacenter tip 4
Beschreibung: Achizitia de Routere de retea datacenter tip 4 Cantitati minime/maxime acord-cadru : 111/632 bucati Cantitati minime/maxime contract subsecvent : 25/211 bucati Valoarea estimata a celui mai mare contract subsecvent este de 20.902.135,12 lei fara TVA Garantia de participare : 209.021,35 lei
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: Router datacenter tip 5
Beschreibung: Achizitia de Routere de retea datacenter tip 5 Cantitati minime/maxime acord-cadru : 157/1509 bucati Cantitati minime/maxime contract subsecvent : 20/454 bucati Valoarea estimata a celui mai mare contract subsecvent este de 13.896.523,78 lei fara TVA Garantia de participare : 138.965,23 lei
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: Router voice-GW tip 1
Beschreibung: Achizitia de Routere voice-GW tip 1 Cantitati minime/maxime acord-cadru : 46/395 bucati Cantitati minime/maxime contract subsecvent : 7/107 bucati Valoarea estimata a celui mai mare contract subsecvent este de 5.365.846,69 lei fara TVA Garantia de participare : 53.658,46 lei
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: Router voice-GW tip 2
Beschreibung: Achizitia de Routere voice-GW tip 2 Cantitati minime/maxime acord-cadru : 35/355 bucati Cantitati minime/maxime contract subsecvent : 6/92 bucati Valoarea estimata a celui mai mare contract subsecvent este de 17.074.738,94 lei fara TVA Garantia de participare : 170.747,38 lei
Interne Kennung: 7