2. Verfahren
Verfahren
Titel: AI 2026-0129 - Levering Kegelarmaturen
Beschreibung: Levering Kegelarmaturen In het kader van deze aanbesteding is de gemeente voornemens ‘Kegelarmaturen’ in te kopen. De opdracht bestaat uit het leveren van de Kegelarmaturen en benodigde material. In hoofdstuk 5 van deze leidraad is de gedetailleerde omschrijving van de opdracht en de daaraan gestelde eisen opgenomen. Tot de Levering behoren tevens alle benodigde handelingen, maatregelen, voorzieningen en dergelijke welke benodigd zijn om de Kegelarmaturen overeenkomstig de Overeenkomst te leveren op een bepaald afgesproken moment op een door Opdrachtgever nader aan te geven locatie. Het installeren van de Kegelarmaturen behoort niet tot de scope van deze opdracht.
Interne Kennung: AI 2026-0129
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34928500 Straßenbeleuchtungseinrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34928500 Straßenbeleuchtungseinrichtungen, 34993000 Straßenbeleuchtung
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Geen optie tot verlengen.
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: AI 2026-0129
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 34928500 Equipo de alumbrado de calles
Clasificación adicional (cpv): 34928500 Equipo de alumbrado de calles, 34993000 Luces para el alumbrado de carreteras
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1
Opciones:
Descripción de las opciones: Geen optie tot verlengen.